خدا
خداوند هست یا نیست
وجودیتی به نام خداوند رو انسانها خلق کردند
هر اعتقادی که در میان انسانهاست،انسانها خلق کردند
انسان خود خالق وجودیت خداست.کسی که از بدو تولد تا اخر عمر خود اگر بخواهد
از اعتقادات پیشینیان پیروی کند که هیچ تنبلی کرده و خود رو سپرده به دست گذشتگان،ولی اگر بخواهد برای خود اعتقادی خلق کند پس باز خود اوست که خالق اعتقادش است.
یک پیشنهاد اعتقادی به خدا نداشته باشید،آیا در شما اتفاقی رخ میدهد؟
حال به چند خدا اعتقاد داشته باشید.چه میشود؟
یا یک خدا را قبول کنید.حالا اتفاقی که افتاد چیست؟
ما از دیدگاه انسانی و با عقل انسانی و با درک انسانی نیازمنده یک حامی یک مادر یک
بزرگتر و یک بخشنده تر و یک مهربانتر و....و یک خدا نیازمندیم،پس نیاز ما وجود خداست پس خلق میکنیم آن چیز را که نیاز داریم
هر کسی شخصه نیازمند یک حامی هست که از او کمک بگیرد و به او اعتماد کند و اسمش را خدا بگذارد.
ولی دلیل بر وجودیت خدا نیست
شیعه
خدا کسانی که کتاب های آسمانی را تحریف کردند لعنت کند
دیدگاه
روح وجود دارد و این اصل توسط دانشمندان هم اثبات شده است.
ما وقتی به خواب می رویم و بخش استدلال و پردازشگر مغز متوقف می شود این روح ماست که فعالیت می کند و احساس خوبی که در هنگام دیدن رویا و احساس بدی که هنگام دیدن کابوس دریافت می کند.
آیا روح وجود دارد؟ در مطالب سایت
پوریا
قدرت خدا بیشتره چون اونو به وجود آورده.
در ضمن مردم به این دلیل به سمت شیطان میرن چون لذت بیشتری توی وسوسه های اونه
Pouriya
شأن نزول:
«شیخ طوسى» گوید: حسن و قتادة و ابن جريح و سدى گويند: كه مردى زن خويش را مضروب ساخته بود، زن شكايت نزد رسول خدا صلى الله عليه و آله برد و درخواست قصاص نمود سپس اين آيه نازل گرديد.
تمامی این مترجم ها آیه را به همین شکل ترجمه کرده اند:
آیت الله مشکینی، آیت الله مکارم شیرازی، آیت‌الله موسوی همدانی (ترجمه‌المیزان)، استاد الهی قمشه‌ای ، استاد مهدی فولادوند، جناب آقای صفوی (بر اساس المیزان)، ترجمه فرانسوی حمید الله، خرمدل،معزی، مرضيه اسدي - مجتبوی، ابراهيم چراغي - ترجمه نور، شهرام سليمان زاده - ایت الله قرائتی،
Amir Abbas
سلام، خداوند در این آیه نمی‌گوید که هدف از خلقت ستارگان "فقط" زینت دادن آسمان است، خداوند برای خلق کردن مخلوقاتش می‌تواند هزاران هدف داشته باشد و یکی از اهدافش این خلقت را برای ما بازگو کند و این به این معنا نیست اهداف دیگری وجود ندارد مثل این است که من به شما بگویم که درس می‌خوانم تا پیشرفت کنم اما به این معنا نیست که من هدف های دیگری از درس خواندن ندارم، من میتونم در عین حال که هدفم از درس خوندن پیشرفت کردنه، هدفم پول در آوردن، کار کردن، رفتن به دانشگاه، خدمت به مردم، لذت از درس خوندن و اهداف بسیار دیگری هم باشد، پس این دو که شما مطرح کردید اصلا با هم تنافی ندارند.
Hshssuwy@gmail.com
به کانال تلگرامی رد شبهات ملحدین بپوتدید دراینیستاگرام هم پیحش هست و سوالاتونو سرچ کنید و از ادمین بپرسید.
سلام
سلام با احترام , شما روح را تعریف نکرده و اینکه منظور از روح چیست دست به انکار آن زدید بهتر است ابتدا روح را تعریف کنید و بگویید که چه چیز وجود ندارد و بعد دلایلتان را برای نبود آن مطرح کنید در این حالت که شما شروع کردید فقط گفتید چیزی به اسم روح هست که آن وجود ندارد .
----------------------------------
از چی بگیم؟ سلام دوست عزیز. فرمایش شما درست است. البته در مطالب قبلی روح تعریف شده بود. طبق تعریف ادیان روح دلیل حیات و هوشیاری در انسان می باشد به طور مثال در اسلام روح در 4 ماهگی توسط خدا در جنین دمیده می شود و بعد از مرگ از جسم خارج می شود و به گفته کتاب قرآن حتی حیوانات هم روح دارند.
روح وجود ندارد... در مطالب سایت
ارتداد
شیعه ویرایش
جابر جعفی از امام باقر روایت کرده که فرمود: چون زنی از اسلام برگردد از او تقاضای توبه کنید، اگر توبه کرد فبها و گرنه او را زندان ابد کنید و او را نکشند، چنان‌که مرد به ارتداد کشته می‌شود؛ آری او را (در زندان) به اعمال و خدمات وادارند و او را از آب و غذا به اندازه سد رمق دهند، و جز غذای ناگوار در اختیارش ننهند و لباس زبر بر او بپوشانند و بر نماز و روزه او را بزنند[۲]
از رسول آمده که فرمود: «هر که دینش را تغییر دهد یا از دینش برگردد او را بکشید ولی بندگان خدا را به عذاب آخرت یعنی آتش معذب نسازید»[۳]
حدیث دیگر از رسول: «اگر مردی از دین مرتد شود او را به اسلام بخوانید، اگر توبه نمود از او بپذیر و گرنه گردنش بزن و اگر زنی مرتد شد او را به اسلام بخوان اگر توبه کرد از او بپذیر و گرنه او را زندانی کن»[۴]
حدیث دیگر از رسول: هر که آیه‌ای را از قرآن منکر شود زدن گردنش روا باشد»[۵]
امام صادق می‌گوید :هر یک از شما امام و پیشوای الهی را منکر شود و از او و دینش بیزاری جوید، پس او کافر است و از اسلام خارج می‌باشد.[۶]
در حدیث دیگر از امام صادق داریم: کسی که ازدین اسلام برگردد و یا آنچه بر پیامبر نازل شده، پس از مسلمان شدن کفر بورزد، توبه او پذیرفته نمی‌شود.[۷]
محمد بن مسلم گفت: به امام پنجم گفتم: به نظر شما حال کسی که امامی را از شما (خاندان) انکار کند، چگونه است؟ پس گفت: کسی که امامی از امامان را انکار کند و از آن امام و دینش تبری بجوید کافر و مرتد از اسلام است زیرا امام از طرف خداست و کسی که از دین تبری جوید در آن حال خونش مباح است مگر این که بازگردد و به درگاه خدا از گفته‌اش توبه کند.[۸]
این حدیث ناظر به مرتد ملی است که توبه اش قبول می‌شود نه مرتد فطری

اهل سنت ویرایش
عکرمه روایت می‌کند، گروهی از مشرکین را نزد علی آوردند و او دستور داد آنها را بسوزانند. خبر این عمل به ابن‌عباس رسید و او با شنیدن این خبر اظهار داشت، هرگاه من بجای علی می‌بودم دست به چنین کاری نمی‌زدم، زیرا پیامبر الله سوزانیدن افراد را منع کرده و در این راستا گفته است: «سوزانیدن کار الله است، شما هیچ‌کس را با مجازات الله که آتش زدن آنهاست کیفر ندهید.» بنابر این هرگاه من بجای علی می‌بودم، دستور می‌دادم آنها را بوسیله‌ای بغیر از سوزانیدن به قتل برسانند. از این پس هر مسلمانی که از اسلام بازگشت کرد، او را بکشید.[۹][۱۰]
از ابن‌عباس نقل شده است که پیامبر گفت: اگر مسلمانی از دین اسلام بازگشت، او را بکشید.[۱۱]
عایشه حدیثی از پیامبر نقل می‌کند: مرتدین باید کشته شوند یا به صلیب کشیده شوند یا تبعید گردند[۱۲][۱۳]
منابع
۱-
↑ بحارالانوار، جلد 79، ص 220
↑ کنزالعمال، جلد 1، ص91
↑ کنزالعمال، جلد 1، ص91
↑ کنزالعمال، جلد 1، ص91
↑ وسائل الشیعه، ج 18، ص 544
↑ وسائل الشیعه، ج 18، ص 544
↑ بنگرید:
طبرسی، فضل بن البیان، ج 2، ص 208
وسایل، ج8، ابواب حد مرتد، حدیث1
↑ حدثنا أحمد بن محمد بن حنبل ثنا إسماعیل بن إبراهیم أخبرنا أیوب عن عکرمة أن علیا علیه السلام أحرق ناسا ارتدوا عن الإسلام فبلغ ذلک بن عباس فقال لم أکن لأحرقهم بالنار إن رسول‌الله صلی الله علیه وسلم قال لا تعذبوا بعذاب الله وکنت قاتلهم بقول رسول‌الله صلی الله علیه وسلم فإن رسول‌الله صلی الله علیه وسلم قال من بدل دینه فاقتلوه
↑ *صحیح بخاری، کتاب استتابة المرتدین، باب 2
سنن ابوداوود، کتاب حدود، باب 1
سنن ترمیذی، کتاب حدود، باب 25
ابن حنبل، جلد 1، ص 217
↑ *سنن ابن ماجه، کتاب حدود، باب 2
سنن نسائی، کتاب تحریم الدم، باب 14
الطیالسی، شماره 2689
صحیح بخاری، کتاب استتابة المرتدین، باب 2
سنن ابوداوود، کتاب حدود، باب 1
ابن حنبل، جلد 1، ص 217،282،322
سنن ترمیذی، کتاب حدود، باب 1
↑ حدثنا محمد بن سنان الباهلی ثنا إبراهیم بن طهمان عن عبد العزیز بن رفیع عن عبید بن عمیر عن عائشة رضی الله عنها قالت قال رسول‌الله صلی الله علیه وسلم لا یحل دم امرئ مسلم یشهد أن لا إله إلا الله وأن محمدا رسول‌الله إلا بإحدی ثلاث رجل زنی بعد إحصان فإنه یرجم ورجل خرج محاربا لله ورسوله فإنه یقتل أو یصلب أو ینفی من الأرض أو یقتل نفسا فیقتل بها
↑ *سنن نسائی، کتاب تحریم الدم، باب 11
قسامه، باب 13
سنن ابوداوود، کتاب حدود، باب 1
ali
بسیار عالی
پوریا
10 قدرت فوق العاده بوجود آمده توسط جهش های ژنتیکی کمیاب
جهش های ژنتیکی را معمولا با اختلال و بیماری شناخته ایم ولی جهش هایی نیز در جهان رخ داده اند که بسیار مفید و زیبا می باشند.

1- کلسترول خون این افراد بالا نمی رود.
این افراد هیچ نگرانی از جهت خوردن غذاهای سرخ شده ندارند زیرا ژن PCSK9 در این افراد دچار جهش شده و کلسترول خون این افراد به هیچ عنوان بالا نمی رود.
****://m.hmg.oxfordjournals.org/content/15/9/1551.full

2- مقاومت به ایدز:
این افراد فاقد پروتئین CCR5 می باشند. ویروس ایدز از این پروتئین به عنوان یک راه ورود به سلول های انسان استفاده می کند بنابراین در این افراد ویروس ایدز نمی تواند وارد سلول های آن ها شده و به این بیماری کشنده مقاوم می باشند.
****://genetics.thetech.org/original_news/news13

3- مقاومت به مالاریا:
افرادی که به این بیماری مقاوم هستند متاسفانه به بیماری کشنده دیگری به نام کم خونی داسی شکل مبتلا می باشند. مطمئنا هیچ کس دوست ندارد که به بیماری مالاریا مقاوم بوده ولی از یک بیماری خونی دیگر رنج ببرد. اما این وضعیتی است که افراد این بیماری، حتی افراد ناقل این بیماری در بدن خود دارند.

4- مقاومت به سرما:
اسکیموها و سایر افرادی که در محیط های سرد زندگی می کنند به زندگی در این شرایط سخت عادت دارند. مطمئنا این مقاومت به دلیل تغییراتی است که در ژن های آن ها نهفته است. این افراد میزان متابولیک پایه بیشتری نسبت به افراد سایر مناطق دارند. همچنین این افراد غذذ عرقی کمتری دارند. در یک مطالعه به منظور بررسی تغییرات دمایی پوست این افراد در معرض سرما در مقایسه با افراد طبیعی نشان داده شد که این افراد قادرند تا دمای پوست خود را در شرایط بالایی حفظ نمایند.

5- قابلیت زندگی در ارتفاعات:
افرادی که در سمت کوه اورست زندگی می کنند دارای این قدرت می باشند. افراد ساکن نپال در ارتفاع 4 هزار متری از سطح دریا زندگی می کنند، جاییکه میزان اکسیژن تا 40 درصد کمتر از سطح دریاست. این افراد دارای قفسه سینه بزرگتر و ظرفیت شش بیشتر می باشند. برخلاف سایر افراد که زمانی که با کمبود اکسیژن مواجه می شوند گلبول قرمز بیشتری تولید می کنند ساکنین بومی این منظقه گلبول های قرمز کمتری تولید می کنند.
****s://books.google.co.in/books?id=1VXX1jkhPH8C&pg=&hl=en

6- مقاومت به یک بیماری مغزی:
افرادی که در مناطق خاصی از گینه نو زندگی می کنند به دلیل خوردن خام گوشت حیوانات مبتلا به یک نون بیماری به نام Kuru می شوند که در این بیماری پریونی مغز اسفنج مانند و سوراخ سوراخ می شود. در این افراد جهش G127V اتفاق اقتاد که آن ها را نسبت به این بیماری مقاوم می کند.

7- خون طلایی:
ای افراد بدون Rhمی باشند و یک دهنده خون کلی می باشند و از همه افراد خون می گیرند بدون آنکه مشکلی پیش بیاید. این افراد بدلیل اینکه هیچ گونه آنتی ژنی ندارند هیچ مشکلی برای خون دادن و گرفتن ندارند تا به امروز 40 نفر با این نوع خون کشف شده اند.
****://m.newser****/story/197796/what-its-like-to-have-the-golden-blood-type.html

8- دیدن شفاف در زیر آب:
گروهی از افراد ملقب به Moken می توانند در زیر آب، حتی تا عمق 22 متری خیلی شفاف ببینند. این افراد اکثر عمر خود را برروی قایق و آب زندگی می کنند و شغل آن ها ماهی گیری بدون تجهیزات امروزی می باشد. آن ها بنحوی عادت یافته اند که چشم آن ها در زیر آب تغییر حالت داده تا اذیت نشوند. دید این افراد در زیر آب دوبرابر بهتر از افراد عادی دیگر است.

9- استخوان فوق العاده متراکم:
برخی افراد (ساکنین آفریقای جنوبی با جد آلمانی) در ژن SOST جهش دارند این ژن کنترل کننده ساخت ژروتئین اسکلروستین است که تنظیم کننده رشد استخوان است. افراد هتروزیگوت به این جهش دارای استخوان های فوق العاده قوی می باشند.

10- افرادی که به خواب کمتری نیاز دارند:
این افراد در ژن DEC2 دارای جهش بوده که آن ها را از نظر فیزیولوژیکی تغییر داده که به خواب کمتری نیاز دارند. این افراد با خوابیدن کمتر از 6 ساعت در شبانه روز برای مدت طولانی هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت در حالیکه افراد فاقد این جهش در دراز مدت با مشکلات بسیار بیشتری روبرو خواهند بود. ****://***.bbc****/future/story/20150706-the-woman-who-barely-sleeps
الناز
او منشا اسمانها وزمین است زمانیکه تصمیم به چیزی میگیرد فقط میگوید باش و آن بوجود می اید سوره بقره.ایه 117

در حقیقت خدا وجود داره واین حرفیکه خدا وجود نداره فقط کسایی اینو میزنن که واقعا کلشون نصفونیمست اگه میخواین به وجود خدا پی ببرن بریت کتابمون قرانو بخونین واگه واعقا وجود نداشت پس رویاهای منم وجود نداشت وهرچیزیرو که میخواستم نمیرسیدم
برای این استادم متاسفم
--------------------------------------------
از چی بگیم؟ : اینکه خدا وجود داره و یا خیر ، اگه وجود داره هوشمنده و یا نیست ... جواب من به این سوال نمی دانم است.
استیون از شما می پرسه جهان زا چه کسی خلق کرده و شما می گویید : خدا. و دوباره می پرسه خدا را چه کسی خلق کرده و شما می گویید : هیچ چیز. حالا دوباره استون می پرسه حالا به من بگید جهان را چگونه به وجود آمده ؟ در واقع خود شما هم گفتید جهان از هیچ چیز به وجود آمده...
موضوع دوم که شما اشاره کردید در مورد قرآن است. قرآن را بارها خوندم و جواب من به شما اینه که اگه خدایی وجود داشته باشه ، این قرآن را با این همه اشتباهاتش و دستورات غیر انسانیش... نمی تونه از طرف خدایی بخشنده ، مهربان و عالم باشه . در همین سایت به قسمت ادیان --> منوی اسلام مراجعه کنید.
با تشکر
امید
یه سوال اگر شمابگید جیره خور کی هستید از کجای این کره خاکی ساپورت میشید افراد بافهم بهتری میتونن نظرشون رو بگن

یه نظر اگه به نظریه تکلمل عقیده دارید چراباقیمانده اون نسل میمونها که به انسان تبدیل
شده بودند هنوز تبدیل نشدند احتمالا اونها نمیدونستند خبرشون کنید

تئوریه تکامل توسط شخص شیطان به چارلز داروین اموزش داده شد
اینو من نمیگم یه شیطان پرست به نام راجر مورنو که از گروهشون جداشده
بیان کرده با یه سچ ساده تواینترنت پی میبرید

موفق باشید
----------------------------------------------------------
از چی بگیم؟ : دستور وحشیانه سنگسار در اسلام چه ربطی به نظریه داروین داره!؟ اگه می خواید در مودر نظریه تکامل اطلاعات کسب کنید در همین سایت در بخش ویدئو ها 3 قسمت فیلم یک ساعته هست که تحقیق هزاران دانشمند را طی بیش از 50 سال جمع آوری کرده....
trusthyip
سلام من به هیچ چیز اعتقاد ندارم جز انسان بودن و عقل انسان.حتی به موجودی به نام خدا دعا وووووو این مزخرفات ولی چند تا سوال دارم:
برخی که میدونند من اتئیست هستم با من بحث میکنند برخی حرفا رو میزنند نمیدونم دروغه واگه راسته دلیلش چی میتونه باشه اتفاقی یا.....
مثال: یکی میگفت فلانی سرم کلاه گذاشت من نفرینش کردم پسرش با ماشین چپ کرد لوله شد ماشینش نزدیک بود بمیره
مثال2: یکی گفت من خواب دیدم جای گنج یه نفر بردم بهم نشون دادرفتم دستگاه انداختم نشون داد گنج هست بعد زنم خواب دید لب این گود پر از خونه نرفتم دنبالش ترسیدم بابتش خون ریخته بشه ؟
یا فلانی قوممون رو چشم زد همون روز با سر افتاد ته حوض و مرد.یا فلانی داشتن دارش میزدند رفت پیش یک جادوگر ماهر کاری کرد که تبرئه بشه.
ایا امکان داره این چیزا و دلائلش چی میتونه باشه اگر شما بلدید به من بگید؟من به هیچ چیز ماورائی مثل جن و دعا و نفرین و چشم زخم و طلسم و جادو و اینا اعتقاد ندارم دلیلش چی میتونه باشه ممنون میشم بگید بهم
-----------------------
از چی بگیم؟ سلام دوست عزیز.
3 تا سوال پرسیدید. اولیش در مورد چشم زدنن یا چشم خوردن. دومیش در مورد خواب های صادقه و سویمیش در مورد جادوگران.
جواب اول چشم خوردن: بشر زمانی که چشم باز کرد و دنیای اطراف خودش را دید ، برای هر چیزی به دنبال دلیل می گشت و علمی هم وجود نداشت. همیشه مرگ و یا حادثه یک واقعه درناک برای بشر بوده و هست. برای توجیه این حوادث درناک همیشه دنبال جواب بودند. مثل: خدا خواسته... حتما من یک گناهی کردم؟ شاید خیری در آن باشه و یا شاید یکی من را چشم زده و غیره. بنابراین همه اینها از تخیل انسان سرچشمه میگیره. نکته ای که باید اینجا بگم اینه که اگه شما به چیزی باور داشته باشی ، مثلا بگی فلانی من را چشم زد پس حتما اتفاق بدی برای من میافته. این باور شما باعث میشه به صورت ناخوداگاه شما به سمت یک اتفاق بد حرکت کنید و در آخر هم می گید: درست فکر کرده بودم فلانی من را چشم زد. از قدیم گفتند: از هر چیزی گه بترسید ، سرتون میاد. و یا خواب های بدی که می بینید را به کسی نگید به آب بگید و فراموشش کنید. این ها مثال هایی هست که نشون میده همه چیز دست خود انسان و ضمیر ناخودآگاه انسان است. حتی در مورد دعا کردن : وقتی شما دعا می کنید و چیزی را می خواهید، ضمیرناخود آگاه شما، آن چیز را به سوی شما می آورد. برای همین کسانی که بت می پرستند و یا خورشید و یا خدا ، همه ی این افراد وقتی دعا می کنند به عبارتی یک خواسته ای را شدیدند درخواست می کنند، در آینده می بینند که به اون خواسته رسیده اند و به همین دلیل یک عامل خارجی را دلیل رسیدن به خواستشون می دونند و به اون چیز مثلا یک امام زاده باور و ایمان پیدا می کنند در صورتی که همه چیز در مغز ما و ضمیر نا خود آگاه ما شکل گرفته و ما را به اون خواسته رسونده.
در لینک زیر در مورد ضمیر ناخودآگاه مطلب نوشتم: آنها را مطالعه کنید:

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/train/63-unconscious

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/train/61-goal

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/train/54-fear

جواب دوم در مورد خواب های صادقه: لینک های ذیل را مطالعه کنید:

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/spirits/23-sleep

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/spirits/344-royaye-sadegheh

جواب آخر: آیا جادوگران و یا کسانی که کارهای ماورائی انجام می دهند وجود دارند؟ در این لینک کاملا به این سوال جواب داده شده. لطفا مطالعه اش کنید:

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/christianity/97-magic

مرسی از لطفی که داشتید.
trusthyip
یه سوال داشتم خدمتتون اون یه جف یه جفت حیواناتی که برد تو کشتی نوح وقتی ابها پایین رفت و حیوانات از کشتی پیاده شدند چی خوردند که از گرسنگی نمردند؟ چون حیات که از بین رفته بود اون گرگ و شیر و پلنگ و....... چی گیرشون میومده بخورند نمیرند
----------------------------------------------------------------
از چی بگیم؟ : دقیقا از هر طرف که به این داستان نگاه می کنیم ، خنده داره...
بدبخت
... تو ... مادر حضرت محمد و موسی و عیسی و خدا و اخوند و رهبر و روحانی و کلیسا و مذهب و که منو بدبخت کردند به خاطر همین ختنه من همه این مشکلات رو شدیدا دچارش هستم و از سکس میترسم همیشه به خاط کوچکی الت و زود انزالی
trusthyip
این یارو همینجور کپی پیست کرده وطن فروش وطن فروش رو .وطن فروش تویی که تمام اموال مملکت رو به اسم اسلامت دزدیدید و بردید و مردم رو با یک دین مزخرف سر کار گذذاشته اید در حالی که خود هم ان دین را قبول ندارید لعنت بر محمد و اهل بیتش
-----------------------------------
از چی بگیم؟ : :-)
trusthyip
اشتب کردی حکم نهایی استیون هاوکینگ: خدایی در کار نیست
این درستشه منم موافقشم خدایی در کار نیست از زندگی و زنده بودن و فرصتت لذت ببر و انسان باش و قشنگ زندگی کن نه مثل یک برده یا روبات مذهبیون و افراطیون رو هم ولشون کن تا درون خرافات خودشون قوطه ور بشن تا بمیرن ببینند خبری از بعد از مرگ نیست مرگ پایان همه چیز است عین سگ میمون و سوسک و هر چی
trusthyip
وای مذهبیون حمله کردند انگار فحش باباشون دادند اره اعتقادات خرافیشون زیر سوال میره و بعد اخوندهاشون نمیتونند بیان بالا منبر با مزخرفات پول در بیارن فلانی به سه روز نوحه خونی اندازه 5 سال من درامد کسب کنه موقعیتشون به خطر میفته باس اونموقع بیل دست بگیرند این بی سوادیون برند عملگی دین رو زیر سوال نبرید خواهشا برخی از گرسنگی میمیرند و خمس گیرشون نمیاد بزرگ بشند
خدا از دیدگاه علم در مطالب سایت
trusthyip
نه روحی است نه خدایی اون بینگ بنگ هم طبق مطالعاتم فکر میکنم از طریق فرو پاشی ستاره ای از جهانی دیگر به جهان ما به وجود اومده یعنی ما نتنها سیارات زیادی دارم بلکه جهانها بسیاری داریم
ضمنا هر چه دانشمندان خودشنو سرویس میکنند که سروع رو نشون بدن شما باز میگید خدا اون سروع رو شروع کرد دردتون اثبات خداست؟وقتی به خود خدا میرسه میگیم خدا رو که افرید؟ میگید خدا بود از اول منم میگم اون انرژی که بینگ بنگ رو به وجود اورد بود از اول نه خدا انرژی خورشید هم میتونه خدا باشه مگه حتما خالق باید عقل و شعور داشته باشه و ببرتتون جهنم بترکندتون که میگید خدا خدا انرژِ خورشید به اونکه خودش بفهمه و عقل داشته باشه حیاط رو در کره زمین به وجود اورده و زنده نگه داشته و اگر نباشه شما هم نیستید پس برا خودش خدایی هست که به وجود میاره عقل هم نداره و جهنم و بهشت هم نداره حتما باید خدا عقل داشته باشه هر چی میگیی میگن پس اون کی افرید با میگی میگن پس اونو کی افرید به خدا که رسید نمیگن کی افرید چون دردشون همین بود بگن خدا هست نه اینکه هر چیزی افریده ای داره عاقل باشید خدایی در کار نیست
-----------------
از چی بگیم؟ : دقیقا دوست عزیز
خیلی بده که به سخن امام علی توهین می کنی
من این ها را نگفتم . الله به جبرئیل گفته و جبرئیل به محمد گفته و حضرت محمد هم در قرآن نوشته.
??
yani rasman zer zadia
سجاد
اعدام های وحشتناک زرتشتیان در عصر ساسانی
آمیانوس حکایت می کند (کتاب 23، بند 6، فقره 80)، که «از عادات ایرانیان این بود، که تمام یا قسمتى از پوست بدن مجرمین را مى کندند.
و پروکوپیوس (جنگ ایران، 1/ 5) روایت مى کند، که پوست یک سردار ارمنى را کنده، از کاه انباشتند و بر درختى بسیار بلند آویختند.
در زمان تعقیب عیسویان گاهى بزرگان مسیحى را رجم می کردند (لابور، ص 61).
در زمان یزدگرد دوم دو راهبه مسیحى را مصلوب کرده، همچنان بر دار سنگسار کردند (ایضا، ص 127).
چند نفر از عیسویان را زنده در دیوار نهادند (ایضا، ص 112).
مجازات باستانى مبنى بر ساییدن تن مجرمین در زیر پاى پیل (فیل)، که نمونه هایى از آن در ازمنه اسلامى نیز دیده شده، در عهد ساسانیان رواج داشت (هوفمان، ص 53؛ طبرى، ص 1012، نلدکه، ص 307)…
براى ترسانیدن متهمین آلات و ادوات مختلف شکنجه را در برابر چشم آنها مى گستردند (هوفمان، ص 53).
زندانیان را گاهى با انگشت بنصر (انگشت میان انگشت وسط و کوچک) مى آویختند. و گاهى واژگون و گاهى با یک پا سرنگون بر دار مى کردند و با تازیانه هایى بافته از پى گاو می زدند. (ایضا، ص 25) در زخمها سرکه و نمک و انقوزه میریختند (ایضا، ص 29).
اندام آن بى نوایان را یک یک قطع مى کردند و پوست سرشان را مى کندند. گاهى پوست چهره را از پیشانى تا چانه برمى داشتند و گاهى پوست دست و پشت آنها را مى بریدند (لابور، ص 110) و سرب گداخته در گوش و چشم می ریختند و زبان را مى کندند. گردن یکى از شهداى عیسوى را سوراخ کردند و زبان او را از آن سوراخ بیرون کشیدند (لابور، ص 61)
جوال دوز در چشم و در تمام بدن فرو مى کردند (هوفمان، ص 55) و دائم سرکه و خردل در دهان و چشم و منخرین (دو سوراخ بینی) آنها می ریختند تا مرگ فرا رسد (هوفمان، ص 56).
یکى از ادوات کثیر الاستعمال شانه آهنین بود، که گوشت تن محکوم را با آن مى کندند. براى افزایش درد و شکنجه بر استخوان هایى، که نمایان شده بود، نفت مى ریختند و آتش مى زدند. شکنجه چرخ و اعدام بر روى خرمن هیزم که بر آن نفت ریخته و مهیاى آتش گرفتن بود، در ردیف شکنجه هاى ایران مذکور است و از آن گذشته اکثر این شکنجه ها را در حقوق جزاى هند باستانى مى توان دید (ر ک matiracaR mukA, caD snI dnaD ترجمه میر، لیپزیگ، ص 36 و ما بعد).
دهشتناک ترین شکنجه ها شکنجه معروف به «نه مرگ» بود، که تفصیل آن از این قرار است: جلاد به ترتیب انگشتان دست و انگشتان پا و بعد دست را تا مچ و پا را تا کعب و سپس دست را تا آرنج و پا را تا زانو و آنگاه گوش و بینى و عاقبت سر را قطع می کرد (هوفمان، همانجا؛ لابور، ص 61).
اجساد اعدام شدگان را نزد حیوانات وحشى می افکندند (لابور، ص 62).
گاهى محبوسین عیسوى را بوعده آزادى یا استرداد اموال مضبوطه وادار باعدام هم کیشان خود مى کردند (ایضا ص 61 و بعد)…
باید دانست، که این مجازات ها مخصوص سیاست هاى مذهبى بوده و بنابراین آن بی رحمی ها نتیجه اختلاط تعصب و غیرت دینى با مفاسد شهوانى است، که در اعمال محاکم مذهبى اروپا نیز در چند قرن پیش مکرر مشاهده شده است.
منبع:
ایران در زمان ساسانیان، آرتور کرستین سن (درگذشت: 1945 م)، ترجمه: رشید
شما کل ترجمه را بنویس باز این جمله تغییری نمی کنه: توبه آیه 5: پس چون ماه ‏هاى حرام سپرى شد مشركان را هر كجا يافتيد بكشيد...
آیا دشمن شما صبر می کنه ، ماه های حرام شما تمام بشه؟ نه عزیز سر خودتون را با این داستان ها گول نزنید. خیلی واضح گفته شده توی این ماها جنگی را شروع نکنید و مشرکی را پیدا نکنید و گردنش را نزنید و بعد از اینکه این ماه ها تمام شد ، می تونید برید ، مشرکان را پیدا کنید و شکنجش کنید و گردنش را بزنید.
guest
آیه 5 سوره توبه از آیه 4 و آیه 6 جدا نیست.... اگر از 4 تا 6 را با هم بخوانید و دنبال هدایت باشید حتما آیه 5 را هم متوجه میشوید.....همینطور آیه 36 که جوابتان در خودآیه هست :".... و همگى با مشركان بجنگيد چنانكه آنان همگى با شما مىجنگند و بدانيد كه خدا با پرهيزگاران است...."چنانکه آنان با شما میجنگند".... قرآن هیچگونه دستوری برای شروع جنگ با هیچ کسی ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره این موضوع:
انجیل خودش 2 بخش داره ، بخش اول عهد قدیم دستورات موسی است که میگه بچه شما نافرمانی کرد سنگسارش کنید! و صدها دستور وحشیانه دیگر. بخش دوم سخنان حضرت مسیح است که توسط 12 پیروش نوشته شده. قرآن فکر می کنه انجیل کتاب آسمانی است ولی اینطور نیست. انجیل بعد از مرگ مسیح توسط 12 پیروش نوشته شده است در واقع انجین بیان خاطرات از مسیح است.
گفته های مسیح با گفته های موسی زمین تا آسمان متفاوت است. مسیح به عنوان یک روشن فکر زمان خودش انسانها را از بند دستورات موسی نجات داد. مثلا موسی گوشت شتر و خوک را حرام کرده بود. اگر کسی در روز تعطیل کار می کرد به دستور موسی سنگسار می شد. حتی دستور سنگسار کردن یک حیوان بی گناه (گاو) هم در تورات و عهد قدیم وجود دارد. و صد ها دستور دیگر. موسی گفت اگر می خواهید به بهشت بروید همه این کارها را باید انجام دهید. روزانه ده ها نفر سنگسار می شدند. دختری که باکره نباشد سنگسار شود. گاوی که شاخ بزند، فردی که کفر بگوید، شخصی که بت بپرستد، کسی که از دین بازگردد و صدها دستور دیگر که حکمش سنگسار بود. اما عیسی آمد گفت: اگر می خواهید به بهشت بروید تنها کافی است که به من ایمان بیاورید . گناهان شما گردن من . و از این به بعد اگر کسی گناهی کرد و به من ایمان داشت من تاوان گناه او را پس می دهم و اون شخص به بهشت خواهد رفت. عیسی مردم را از جهل و نادانی نجات داد و به جای سنگسار ، انسانیت را آموزش داد. گفت دشمنت را هم دوست بدار، گفت کسی بر گونه راست تو سیلی زد تو گونه چپ خود را به سوی او بگیر.
در انجیل می خوانیم که شب آخر عیسی شراب و نان را بین 12 پیرو خودش تقسیم کرد. در آموزه های مسیح گفته میشود مست شدن و از خود بی خود شدن اشتباه است . علم پزشکی هم خوردن روزانه یک لیوان شراب قرمز را پیشنهاد میده.
خطبه 79 نهج البلاغه امام علی: اى مردم، زنان از نظر ايمان و ارث و عقل ناقصند.
به امام صادق ع گفتم: آيا زن موقت در حساب چهار زن عقدى منظور مى شود؟ فرمود: با هزار زن موقت ازدواج كن، زيرا آنان اجاره اى هستند. (فروع كافى، جلد 6، ص 393)
امام باقر ع درباره زن موقت فرمود: همسر موقت جزو چهار زن عقدى نيست، نه طلاق داده مىشود و نه إرث مى برد، بلكه فقط زوجه اجاره اى است. (فروع كافى، جلد 6،ص 392)
غياث بن ابراهيم گويد: امام صادق ع فرمود: ايرادى ندارد كه انسان بين دو كنيز و دو زن آزاد بخوابد، همانا كه همسران به منزله بازيچه هستند. (فروع كافى، جلد 6، ص 651)
قاتِلُوا الَّذينَ لا يُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ لا بِالْيَوْمِ الْآخِرِ وَ لا يُحَرِّمُونَ ما حَرَّمَ اللَّهُ وَ رَسُولُهُ وَ لا يَدينُونَ دينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذينَ أُوتُوا الْکِتابَ حَتَّي يُعْطُوا الْجِزْيَةَ عَنْ يَدٍ وَ هُمْ صاغِرُونَ

● مرضيه علمدار .ب - کوثر
کسانى که به خدا و روز قیامت ایمان ندارند و آنچه را که خدا و پیامبر او حرام کرده‏اند حرام نمى‏شمارند و به دین حق گرایش نمى‏یابند از کسانى که به آنها کتاب داده شده(یهود و نصارى) بجنگید تا وقتى که با دست خود جزیه بدهند در حالى که خوار و حقیرند(

● سيد مصطفي فاطمي کيا - حجت الاسلام قرائتی
با کسانى از اهل کتاب (یهود، نصارى، مجوس، صابئین،) که به خدا و روز قیامت ایمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و رسولش حرام کرده‏اند، حرام نمى‏شمرند و به دین حقّ گردن نمى‏نهند بجنگید، تا با خوارى و ذلّت، به دست خود جزیه بپردازند.

● مرضيه اسدي - آیتی
با کسانى از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمى‌آورند و چیزهایى را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمى‌کنند و دین حق را نمى‌پذیرند جنگ کنید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند

● پريسا کوچکعلي - کوچکعلی
با کسانی که به خداوند و روز آخرت ایمان ندارند و آنچه راکه خدا و پیامبرش حرام کردند ، حرام نمی دانند و دین حق را از کسانی که به آنها کتاب داده شده نمی پذیرند بجنگید تا زمانی که به دست خود و با ذلت جزیه بپردازند

● مريم السادات خطيبي - ترجمه راهنما
با کسانى از اهل کتاب که [متجاوزند و ]به خدا و روز بازپسین ایمان ندارند و آنچه را خدا و رسولش تحریم کرده اند حرام نمى شمرند و دین حق را نمى پذیرند پیکار کنید تا وقتى که از روى خضوع به دست خود جزیه بدهند.» جناب آقای صفوی (بر اساس المیزان)
با کسانی که به آنان کتاب آسمانی داده شده است ( یهودیان ، مسیحیان ، مجوسیان و صابئی ها ) ولی به خدا و روز قیامت آن گونه که باید ایمان ندارند و آنچه را خدا حرام کرده و پیامبرش محمّد تحریم نموده است بر خود حرام نمی دانند و دین حقّ را آیین خود نمی گیرند بجنگید تا با خضوع در برابر حکومت شما به قانون جزیه تن در دهند و آن را به دست خود به شما بپردازند .

» استاد مهدی فولادوند
با کسانی از اهل کتاب که به خدا و روز بازپسین ایمان نمی آورند ، و آنچه را خدا و فرستاده اش حرام گردانیده اند حرام نمی دارند و متدیّن به دین حق نمی گردند ، جنگ کنید ، تا با [ کمالِ ] خواری به دست خود جزیه دهند.

» آیت الله مکارم شیرازی
با کسانی از اهل کتاب که نه به خدا ، و نه به روز جزا ایمان دارند ، و نه آنچه را خدا و رسولش تحریم کرده حرام می شمرند ، و نه آیین حق را می پذیرند ، پیکار کنید تا زمانی که با خضوع و تسلیم ، جزیه را به دست خود بپردازند!

» آیت‌الله موسوی همدانی (ترجمه‌المیزان)
با کسانی که از اهل کتابند و به خدا و روز جزا ایمان نمی آورند و آنچه را خدا و رسولش حرام کرده حرام نمی دانند و به دین حق نمی گروند جنگ کنید تا با دست خود و بذلت جزیه بپردازند .

» آیت الله مشکینی
با کسانی که به آنها کتاب ( آسمانی ) داده شده ( مانند یهود و نصاری و لکن ) به خدا و به روز واپسین ایمان ندارند ( زیرا خدا و معادی که آنها معتقدند خدا و معاد حقیقی نیست ) و آنچه را که خدا و فرستاده او ( محمد صلّی اللَّه علیه و آله در قرآن و موسی و عیسی در عهدین ) حرام کرده ( مانند شراب و گوشت خوک و رشوه و ربا ) حرام نمی شمرند ، و به دین حق ( اسلام ) متدین نمی گردند ، مقاتله (قتل) و کارزار کنید تا آنها با کمال تسلیم و ذلت به دست خویش و تحت قدرت حکومت اسلامی جزیه بپردازند.

» استاد الهی قمشه‌ای
( ای اهل ایمان ) با هر که از اهل کتاب ( یهود و نصاری ) که ایمان به خدا و روز قیامت نیاورده و آنچه را خدا و رسولش حرام کرده حرام نمی دانند و به دین حق ( و آیین اسلام ) نمی گروند قتال و کارزار کنید تا آن گاه که با دست خود با ذلت و تواضع جزیه دهند.

● سيده معصومه جورابچي - پورجوادی
با کسانى که به خدا و روز قیامت ایمان نمى‏آورند و محرّمات خدا و رسولش را حرام نمى‏دانند و با اهل کتاب که پذیراى آیین حق نیستند پیکار کنید تا زمانى که با ذلّت و خوارى به دست خویش جزیه بدهند.

● نيره تقي زاده فايند - خرمشاهی
با اهل کتابى که به خداوند و روز بازپسین ایمان ندارند و حرام داشته خدا و پیامبرش را حرام نمى‏گیرند و دین حق نمى‏ورزند، کشتار کنید تا به دست خویش و خاکسارانه جزیه بپردازند (۲۹)

● جهانگير خانزاده - انگلیسی-شاکر
fight those who do not believe in allah, nor in the latter day, nor do they prohibit what allah and his messenger have prohibited, nor follow the religion of truth, out of those who have been given the book, until they pay the tax in acknowledgment of superiority and they are in a state of subjection

» ترجمه روشن (مصطفوی)
کارزار کنید آنانرا که ایمان نمى ‏آورند بخداوند و نه بروز آخرت، و حرام نمى ‏دارند آنچه را که خداوند حرام کرده است و رسول او، و خضوع نمى ‏کنند بآنچه حقّ است، از آن افرادیکه آورده شده‏اند کتاب را، تا بدهند جزیه را از دست خودشان، و آنها کوچک شوندگان باشند.
Amir
اگر این خواب ها در طول عمر فقط یکی دو باره دیده میشد، میتونستیم فرض کنیم ک اتفاقیه. اما خیلی وقتا پیش اومده ک خود من دقیقا یه صحنه رو میبینم و یادم میاد ک دقیقا همین صحنه و همین دیالوگ رو تو خواب دیدم و این به هیچ وجه نمیتونه اتفاقی باشه
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از چی بگیم: برای گفته شما دلیل کاملا علمی ای وجود داره . برای همه انسان ها این اتفاق میافته . همه ما صحنه هایی را می بینیم و به خودمون می گیم . این صحنه را قبلا دیده بودم . (خوابش را دیده بودم)... یکی از کارهای مغز انسان پاکسازی اطلاعات و دسته بندی اطلاعات مهم و قدیمی هست. این دسته بندی ها و پاکسازی ها در هنگام خوابیدن اتفاق میافته. خیلی از صحنه های و خاطرات ما به صورت کامل پا نمی شوند و به صورت شبه مانند در مغز باقی می مونه ، وقتی ما در طول زندگی صحنه ای و یا اتفاقی را ببینیم که شباهت داشته باشه به شبه مغزی ما ، ناخوداگاه فکر می کنیم که این صحنه را قبلا دیدیم .
دوست عزیز سوال ساده پرسیده شده ، اگه می توانید به سوال جواب دهید. چرا خدا به عیسی می گه دشمنت را دوست بدار و به محمد گفته گردن دشمنت و گردن کافران را بزن؟ انگشت دشمنانت را قلم کن؟
سجاد
سلام.واقعا برای من جای تاسف داره.میدونین چرا آتئیست ها نمیتونن به پیشرفت چندان و قابل توجهی توی جهان برسن و حتی از جانب مسلمانان افراطی یهودیان افراطی و مسیحیان افراطی که خود بنده بعنوان یک مسلمان،هم دین های افراطیم را بعنوان وحشی های عقب مونده میشناسم هم بشدت مورد انزجار قرار گرفته؟چون هیچوقت با سند و فلسفه ی محکم به مخالفت بلند نشدن.چون صرفا نمیتوان باحقیقت آشکاری مثل چون خداوند مخالفت کرد.گذشته از این سخنان باید عرض کنم که سوره ی انفال آیه ی 13 این سخن آمده بود نه 12 وضمنا شما آیات بعدی را هم قرائت نمیکنین و صحبت های خداوند را قط میکنین و قسمتی که میشه ازش سوء استفاده کرد{البته درخیال باطل خودتون}را توی سایتها میگذارید.ببینم شما به شخصی که با تمام قوانین حاکم برجهان{نیوتن،ترمودینامیک و...}به مخالفت بلند بشه و تمام این مواردی که از صدها سال پیش به واسطه ی همین قوانین اختراع و اکتشاف و شناسایی شدن را زیر سوال ببره بااینکه این موارد اموری بدیهی وکاملا شهودی هستش چی میگید؟آیا بی تفاوت نمشید و بگید این یک انسانیست که برای دنیا هیچ سودی ندارد هیچ بلکه ضررهم داره و جزتولید کربن دی اکسید،کاردیگه ای نمیکنه.آیا انسانی که برای دنیا و انسانها مفید نیست و هیچ سودی نداره و هیچ تولیدکنندگی نداره و حتی امور عقلانی بدیهی را هم زیر سوال میبره با اینکه میدونه در اشتباهه و لجاجت میکنه و روز سپید را شب تار میپنداره{تنها از سر لجاجت}ارزش زندگی کردن داره؟؟؟اصلا چرا باید چنین انسان که چه ارز کنم،حیوانی،زندگی کنه؟دلیلی نداره.چون جز شر و مغلطه و مزخرفات بی منطق چیزی نداره.پس شما یه زحمت به خودتون بدین و آیه ی بعدی را هم قرائت کنین تا بفهمین خداوند درباره ی خداناباور ها این حرفو زده یا درباره ی خداناباورهایی که میدانند اما باز هم از روی لجاجت انکار میکنن!!!
الإستبصار، جلد۴، صفحه۲۰۲:عَنْ زُرَارَةَ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام فِی الْمُحْصَنِ وَ الْمُحْصَنَةِ جُلِدَ مِائَةً ثُمَّ الرَّجْمَ
وسائل الشیعة جلد۲۸، صفحه۶۲، حدیث ۳۴۲۰۹:عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ قَیْسٍ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام قَالَ قَضَی امیرالمومنین علیه السلام لِلْمُحْصَنِ الرَّجْمَ
وسائل الشیعة جلد۲۸، صفحه۶۲، حدیث۳۴۲۱۳:وَ عَنْهُ عَمَّنْ رَوَاهُ عَنْ زُرَارَةَ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام قَالَ الْمُحْصَنُ یُرْجَمُ
الإستبصار جلد۴، صفحه۲۰۲:عَنْ أَبِی بَصِیرٍ عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ علیه السلام قَالَ الرَّجْمُ حَدُّ اللَّهِ الْأَکْبَرُ وَ الْجَلْدُ حَدُّ اللَّهِ الْأَصْغَرُ
وسائل الشیعة، جلد۲۸، صفحه۶۲، حدیث ۳۴۲۱۰:وَ عَنْ عَلِیِّ بْنِ إِبْرَاهِیمَ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عِیسَی بْنِ عُبَیْدٍ عَنْ یُونُسَ عَنْ سَمَاعَةَ عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ علیه السلام قَالَ الْحُرُّ وَ الْحُرَّةُ إِذَا زَنَیَا جُلِدَ کُلُّ وَاحِدٍ مِنْهُمَا مِائَةَ جَلْدَةٍ فَأَمَّا الْمُحْصَنُ وَ الْمُحْصَنَةُ فَعَلَیْهِمَا الرَّجْمُ
اصول کافی جلد ۵، صفحه ۴۹۱، حدیث ۳:عن عمرو بن قیس قال قال ابوعبدالله علیه السلام:وَ إِنَّ اللَّهَ حَدَّ أَنْ لَا یُنْکَحَ النِّکَاحُ إِلَّا مِنْ حِلِّهِ وَ مَنْ فَعَلَ غَیْرَ ذَلِکَ إِنْ کَانَ عَزَباً حُدَّ وَ إِنْ کَانَ مُحْصَناً رُجِمَ لِمُجَاوَزَتِهِ الْحَدَّ
لیست اعلام شده گروه های تروریستی
داعش، طالبان، بوکو حرام، الشباب، گردان عبدالله عزام، سازمان ابو نیدال، ابو سیاف، بنیاد الاقصی، گردان‌های شهدای الاقصی، البدر، بنیاد الحرمین، الاتحاد الاسلامی، جبهه النصره، القاعده، تکفیر و هجرت، العمر مجاهدین، انصار الشرعیه، انصار الاسلام، انصار السنه، انصار بیت المقدیس، انصار دین، انصارو، گروه‌های مسلح اسلامی الجزایر، ارتش اسلام، اوم‌شینریکیو، ارتش آزادی بخش بلوچستان، دیندار انجمن، جنبش اسلامی ترکستان شرقی، جهاد اسلامی مصر، حماس، شبکه حقانی، حرکت جهاد اسلامی، حزب‌الله حجاز، حزب التحریر، حزب المجاهدین، مبارزان حوثی، جیش محمد، جماعت الفرقان، جماعت النصر، جماعت اسلامی، جندالله، خدام الاسلام، لشکر طیبه، لشکر جهنگوی، گروه مبارز اسلامی مراکش، اخوان‌المسلمین، سازمان مجاهدین خلق ایران، سپاه صحابه و ...
پیروان شیطان در مطالب سایت
سوره نبا : آیه 31 الی 33:
إِنَّ لِلْمُتَّقينَ مَفازاً (31) حَدائِقَ وَ أَعْناباً (32) وَ کَواعِبَ أَتْراباً (33)
آیت الله مشکینی : 31) همانا برای پرهیزکاران رستگاری و کامیابی و جایگاه نجات است. 32) باغ های حصارین و درختان انگور است. 33) و دخترانی نارپستان و هم سن و سال.

» استادخرمشاهی
و [حوریان‌] نارپستان همسال‌«33»

» استاد مهدی فولادوند
و دخترانی همسال با سینه های برجسته ،

» جناب آقای صفوی (بر اساس المیزان)
و زنانی نار پستان و همسال ،

● حاجيه تقي زاده فانيد - محمدتقی مدرسی
و کنیزکان‌ نارپستان‌ و همسال‌.

» محمدثقفی تهرانی
و دخترانی‌ تازه‌ ‌بر‌ آمده‌ پستان‌ همسن‌ّ

» محمدحسن صفی علیشاه
و ‌بر‌ آمده‌ بستانها ‌هم‌ سن‌ (33)

● نيره تقي زاده فايند - استادایتی
و دخترانى همسال، با پستانهاى برآمده،«33»

» استادخرمدل
و دختران نوجوان نارپستان همسنّ و سال.

» استادصادقی تهرانی
و دخترانی فربه و پستان بر آمده (و با آنان) همسال و همسان.«33»

» استادمعزی
و آنان پستان برآمده همسالانی‌«33»

» مجمع البیان
- و دخترانى همسال با سینه هاى برجسته،

● عبد بائس - استاد بهرام پور
و دختران نارپستان همسال

» استاد مجتبوی
و زنانى نار پستان همسال.
در آیهسوره صافّات آیه 10 میخوانیم:«فَلَوْ لا أَنَّهُ كانَ مِنَ الْمُسَبِّحِینَ ـ لَلَبِثَ فِی بَطْنِهِ إِلى یوْمِ یبْعَثُونَ؛ و اگر او از تسبیح كنندگان نبود تا روز قیامت در شكم ماهی میماند.» [۱۰]

در آیه 49 سوره قلم: لَوْ لا أَنْ تَدارَکَهُ نِعْمَةٌ مِنْ رَبِّهِ لَنُبِذَ بِالْعَراءِ وَ هُوَ مَذْمُومٌ ، می فرماید: «(حضرت یونس را)از شكم ماهى بیرون نیافكندیم»

صافّات آیه 142: فَالْتَقَمَهُ الْحُوتُ وَ هُوَ مُليمٌ : ( او را به دریا افکندند ) و ماهی عظیمی او را بلعید ، در حالی که مستحقّ سرزنش بود!
زندگی در شکم نهنگ در مطالب سایت
ریشه نجاست سگ
فاصله گرفتن اکثریت ایرانیان از سگ و حتی دیگر حیوانات خانگی، نتیجه آموزه های اسلامی و باور به نجاست سگ است، این در حالی است که در هیچ کجای قرآن نه به نجس بودن سگ اشاره ای شده و نه هیچ کلامی که تعبیری منفی در مورد سگ داشته باشد در این کتاب آمده است، قرآن حتی بصراحت اعلام کرده که حیوانی که سگ تربیت شده (شکاری) آن را صید کرده باشد پاک و حلال است (سوره مائده آیه ۴).
از پیامبر اسلام هم هیچ کلامی نقل نشده که او بصراحت در آن سگ را نجس اعلام کرده باشد
سگ در فقه شیعه
بر خلاف اهل سنت، میان فقهای شیعه بر سر نجس بودن سگ اتفاق نظر وجود دارد، علمای شیعه علاوه بر اینکه تفسیری همچون برداشت امام شافعی و احمد بن حنبل از سخنان پیامبر اسلام درباره سگ دارند، به سخنانی از امام جعفر صادق نیز استناد می کنند که بصراحت، سگ را نجس اعلام کرده است.
برای نمونه در کتاب اصول کافی آمده که امام صادق در پاسخ به سؤالی در مورد نجاست سگ، سه بار بصراحت پاسخ داده که سگ نجس است.
ریشه نجاست سگ
فاصله گرفتن اکثریت ایرانیان از سگ و حتی دیگر حیوانات خانگی، نتیجه آموزه های اسلامی و باور به نجاست سگ است، این در حالی است که در هیچ کجای قرآن نه به نجس بودن سگ اشاره ای شده و نه هیچ کلامی که تعبیری منفی در مورد سگ داشته باشد در این کتاب آمده است، قرآن حتی بصراحت اعلام کرده که حیوانی که سگ تربیت شده (شکاری) آن را صید کرده باشد پاک و حلال است (سوره مائده آیه ۴).
از پیامبر اسلام هم هیچ کلامی نقل نشده که او بصراحت در آن سگ را نجس اعلام کرده باشد
سگ در فقه شیعه
بر خلاف اهل سنت، میان فقهای شیعه بر سر نجس بودن سگ اتفاق نظر وجود دارد، علمای شیعه علاوه بر اینکه تفسیری همچون برداشت امام شافعی و احمد بن حنبل از سخنان پیامبر اسلام درباره سگ دارند، به سخنانی از امام جعفر صادق نیز استناد می کنند که بصراحت، سگ را نجس اعلام کرده است.
برای نمونه در کتاب اصول کافی آمده که امام صادق در پاسخ به سؤالی در مورد نجاست سگ، سه بار بصراحت پاسخ داده که سگ نجس است.
سگ نجس نیست در مطالب سایت
وَ الْمُحْصَناتُ مِنَ النِّساءِ إِلاَّ ما مَلَکَتْ أَيْمانُکُمْ کِتابَ اللَّهِ عَلَيْکُمْ وَ أُحِلَّ لَکُمْ ما وَراءَ ذلِکُمْ أَنْ تَبْتَغُوا بِأَمْوالِکُمْ مُحْصِنينَ غَيْرَ مُسافِحينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَريضَةً وَ لا جُناحَ عَلَيْکُمْ فيما تَراضَيْتُمْ بِهِ مِنْ بَعْدِ الْفَريضَةِ إِنَّ اللَّهَ کانَ عَليماً حَکيماً

» آیت الله مشکینی
و ( نیز بر شما حرام شد ) زنان شوهردار جز آنهایی که ( در جنگ از زنان کفار ) به بردگی شما درآمده اند.

» آیت الله مکارم شیرازی
و زنان شوهردار ( بر شما حرام است ) مگر آنها را که مالک شده اید.

» استاد الهی قمشه‌ای
و نکاح زنان شوهردار نیز ( برای شما حرام شد ) مگر آن زنانی که ( در جنگهای با کفّار ، به حکم خدا ) متصرّف شده اید.

» استاد مهدی فولادوند
و زنانِ شوهردار [ نیز بر شما حرام شده است ] به استثنای زنانی که مالک آنان شده اید.

» جناب آقای صفوی (بر اساس المیزان)
و زنان شوهردار نیز بر شما حرام شده است ، مگر کنیزانی که مالک آنها هستید .

» حجت الاسلام انصاریان
و [ ازدواج با ] زنان شوهردار [ بر شما حرام شده است ] مگر زنانی که [ به سبب جنگ با شوهران کافرشان از راه اسارت ] مالک شده اید.

» آیتی
و نیز زنان شوهردار بر شما حرام شده‌اند، مگر آنها که به تصرف شما درآمده باشند.

» انگلیسی
And all married women (are forbidden unto you) save those (captives) whom your right hands possess

» تفسیر نور(قرائتی)
و(ازدواج با) زنان شوهردار (نیز بر شما حرام شده است،) مگر آنان که (به حکم خداوند، در جنگ با کفّار) مالک شدهاید.

» خرمدل
و زنان شوهردار (بر شما حرام شده‌اند) مگر زنانی که (آنان را در جنگ دینی مسلمانان با کافران) اسیر کرده باشید.

» خرمشاهی
و زنان شوهردار [نیز بر شما حرام شده است‌] به استثناى زنانى که مالک آنان شده‌اید؛

» راهنما
و زنان شوهردار نیز بر شما حرام اند مگر کنیزانى که مالک آنانید

» مرضيه اسدي - آیتی
ونیز زنان شوهر دار بر شما حرام شده اند،مگر آن ها که به تصرف شما در آمده باشند.

» مجتبوی
و همچنین ازدواج با زنان شوهر دار مگر زنی که مالک آن شده باشید

» حمزه خان بيگي - نور= دکتر خرم دل
و زنان شوهردار ( بر شما حرام شده‌اند ) مگر زنانی که ( آنان را در جنگ دینی مسلمانان با کافران ) اسیر کرده باشید ،

» ترجمه نور
و(ازدواج با) زنان شوهردار (نیز بر شما حرام شده است،) مگر آنان که (به حکم خداوند، در جنگ با کفّار) مالک شدهاید.

» محمد حسيني - سایت تبیان
و زنانِ شوهردار [نیز بر شما حرام شده است] به استثناى زنانى که مالک آنان شدهاید.
الرِّجالُ قَوَّامُونَ عَلَي النِّساءِ بِما فَضَّلَ اللَّهُ بَعْضَهُمْ عَلي‏ بَعْضٍ وَ بِما أَنْفَقُوا مِنْ أَمْوالِهِمْ فَالصَّالِحاتُ قانِتاتٌ حافِظاتٌ لِلْغَيْبِ بِما حَفِظَ اللَّهُ وَ اللاَّتي‏ تَخافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَ اهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضاجِعِ وَ اضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَکُمْ فَلا تَبْغُوا عَلَيْهِنَّ سَبيلاً إِنَّ اللَّهَ کانَ عَلِيًّا کَبيراً : مردان سرپرست زنانند به سبب آنکه خداوند برخی را بر برخی دیگر ( مردان را بر زنان در نیروی فکری و روانی و جسمی ) برتری بخشیده ( و از این رو ولایت امر جامعه را در رتبه نبوّت و امامت و ولایت انتصابی از جانب معصوم ، از آن مردان قرار داده است ) و نیز مردان سرپرست همسران خویش اند به خاطر آنکه از اموالشان ( برای زنان ) خرج می کنند. پس زنان شایسته مطیع و فرمانبرند و به پاس آنکه خداوند ( حقوق آنها را ) نگه داشته آنها هم ( در غیاب شوهر حقوق و اسرار و اموال او را ) نگه دارنده اند. و زنانی که از نافرمانی آنها ( نسبت به مسائل معاشرت ) می ترسید ( نخست ) آنها را موعظه کنید و ( بعد ) در خوابگاه از آنها دوری نمایید و ( اگر سود نبخشید ، در محدوده دستور شرع ) آنها را بزنید ، پس اگر از شما اطاعت نمودند ، دیگر بر ( آزار ) آنها راهی نجویید ، که همانا خداوند بلند مرتبه و بزرگ است.
در آیه 49 سوره قلم، می فرماید: «(حضرت یونس را)از شكم ماهى بیرون نیافكندیم»
زندگی در شکم نهنگ در مطالب سایت
در آیه 10 سوره صافّات می‎خوانیم:«فَلَوْ لا أَنَّهُ كانَ مِنَ الْمُسَبِّحِینَ ـ لَلَبِثَ فِی بَطْنِهِ إِلى یوْمِ یبْعَثُونَ؛ و اگر او از تسبیح كنندگان نبود تا روز قیامت در شكم ماهی می‎ماند.» [۱۰]
زندگی در شکم نهنگ در مطالب سایت
عمار ساباطي گويد: از امام صادق - عليه السلام- شنيدم كه فرمود: هركس از مسلمانان از اسلام برگردد(مرتد شود) وپيامبري حضرت محمد-صلي الله عليه و سلم- را انكار كند وبه او نسبت دروغ دهد، براي هركسي كه مي‌شنود خون او مباح است وزنش براي هميشه از او جدا مي‌شود ومالش بين ورثه تقسيم مي‌شود وزنش عده وفات مي‌گيرد. ( فروع كافي، ج 6، ص 174، روايت 1، وسائل الشيعه، ج 28، ص 324 )
حضرت علي- عليه السلام- فرمود: هركس از مسلمانان به فطرت به دنيا آمده وبعد مرتد شود من گردن او را مي‌زنم، وهركس بر فطرت تولد نيافته او را توبه مي‌دهم اگر توبه كرد (رها مي‌شود) واگر نپذيرفت گردن او را مي‌زنم. ( من لايحضره الفقيه، ج 3، ص 152، روايت 3552 )
حضرت علي- عليه السلام- فرمود: زن اگر از اسلام برگردد ومرتد شود كشته نمي‌شود؛ ولي حبس ابد دارد. ( من لايحضره الفقيه، ج 3، ص 150، روايت 3549 )
عَلَى النّاسِ فَقالَ:
به مردم كرد و فرمود:
اَيُّها النّاسُ، اِيّاكُمْ وَ تَعَلُّمَ النُّجُومِ اِلاّ ما يُهْتَدى بِهِ فى بَرٍّ اَوْ بَحْر،
اى مردم، از آموختن علم نجوم بپرهيزيد مگر به عنوان ابزارى براى جهت يابى در خشكى يا دريا،
فَاِنَّها تَدْعُو اِلَى الْكَهانَةِ، وَالْمُنَجِّمُ كَالْكاهِنِ، وَالْكاهِنُ كَالسّاحِرِ،
زيرا نتيجه آموختن نجوم كهانت و پيشگويى است، و منجم چون كاهن، و كاهن همانند ساحر،
وَالسّاحِرُ كَالْكافِرِ، وَ الكافِرُ فِى النّارِ. سيرُوا عَلَى اسْمِ اللّهِ.
و سـاحر همچون كافـر است، و كافـر در جهنّـم است. به نـام خـدا حركت كنيـد.
از چی بگیم؟
منبع: ****s://en.wikipedia.org/wiki/One_Million_Dollar_Paranormal_Challenge
موارد منع ختنه
موارد منع ختنه:
اگر تنه آلت نوزاد در سطح پوست عانه قرار گرفته و درحقیقت آلت نوزاد در چربی عانه فرو رفته باشد.
اگر آلت نوزاد بسیار کوچک باشد، یعنی کمتر از ۲٫۵ سانتیمتر طول داشته باشد (آلت نوزاد سالم بین ۲٫۸ تا ۴ سانتیمتر می‌باشد).
اگر پیشابراه به جای نوک آلت در زیر سر یا تنه آلت قرار گرفته باشد (هایپواسپادیازیس:یک ناهنجاری مادرزادی آلت) و پوست ختنه کامل تشکیل نشده باشد (در اصطلاح عامیانه: نوزاد ختنه شده به دنیا آمده است). این وضع یک نوع نابهنجاری است و نوزاد به جای ادرار کردن به جلو به زیر ادرار می‌کند، در چنین موارد کودک را نباید ختنه کرد بلکه باید در ۱۸ ماهگی با عمل جراحی خاص آلت او را ترمیم نمود.
اگر نوزاد مبتلا به بیماری‌های خونریزی دهنده مثل هموفیلی باشد
یا به دلیل مذهب و تعصب شما این موارد بالا را قبل از انجام ختنه فرزندتان در نظر می گیرید. آیا دکترها این ها را در نظر می گیرند ؟ جواب خیر است.
دیگر زیان های ختنه
به صورت متوسط ختنه طول آلت مردانه را نزدیک به یک سانتی‌متر کوتاهتر می‌کند. یک پژوهش در سال ۲۰۰۷ توسط سورِلز و همکاران نشان داد که حساسیت آلت جنسی در مردان ختنه شده به میزان قابل‌توجهی کمتر از مردان ختنه نشده‌است. در این پژوهش با نگاشت (نقشه آلت) آزمون لمس توسط نخ نایلونی این نتیجه به‌دست آمد که حساس‌ترین نقطهٔ آلت برای مردان ختنه شده، محل زخم باقی‌ماندهٔ از عمل ختنه است (برش محل ختنه). همچنین در مردان ختنه نشده، ۵ نقطه در غفله (پوستی که در ختنه برداشته می‌شود) وجود دارد، که از محل برش ختنه در مردان ختنه شده حساس‌تر است و با تماس خفیف‌تری تحریک می‌شود. این ۵ نقطه معمولاً در ختنه برداشته می‌شوند
یک بررسی در سال ۲۰۰۲ توسط بویل و همکاران. بیانگر این موضوع بود که: «دستگاه جنسی مرد که دست‌نخورده و سالم باشد دارای هزاران گیرندهٔ حسی بسیار حساس و همچنین پایانه‌های عصبی بسیار تحریک کننده (ارضا کننده) است که خیلی از آن‌ها در ختنه از دست می‌روند، که باعث کاهش غیرقابل اجتناب احساس و شور جنسی در مردان ختنه شده‌است. آن‌ها نتیجه گرفتند: «آمیزش جنسی، وقتی مرد ختنه شده‌است، برای هردو جفت (یار) کمتر ارضا کننده‌است. منبع وی کی پیدیا
mina
آیه ۴۴ سوره ص آمده است: «و خذ بیدک ضغثاً و لا تَحنَث؛ به ایوب گفتیم: بسته ای از شاخۀ نازک خرما را برگیر و با آن همسرت را بزن
seyavash
خیلی مسخره است این تازینامه ی نوشته محمدزنباره
― Immanuel Kant, Critique of Pure Reason
mahdis
این متن باید تو یه کتابی باشه اگه میشه اسم کتابش رو بگین ممنون
گفتار نیک ، پندار نیک و کردار نیک چیزی بود که قبل از اسلام در ایران وجود داشته . کشتار و تجاوز به زنان ایرانی همراه اسلام به ایران آمد . کدام بهتر است ؟
Fardin
برادران و خواهران ایرانی مسلمان ما باید مدیون خلیفه دوم اسلام یعنی فاروق اعظم (عمر بن خطاب رض ) باشند اگرنه حالا ایرانیان زرتشت یا مجوسی یا آتش پرست بودند.
دوست عزیز اتفاقا این موضوع یکی از بزرگترین اشتباهات قرآن می باشد که برای سرپوش گذاشتن روی آن این ویدئو ها را درست کرده اند و آن را معجزه می نامند.
سورة المؤمنون: 12 - 14: ... سپس او را به صورت نطفه اي در آورده ودر قرار گاه استوار جاي ميدهيم. سپس نطفه را به صورت لخته خوني،واين لخته خون را به شكل قطعه گوشت جويده اي،واين تكه گوشت جويده را بسان استخوان ضعيفي در مياآوريم،وبعد بر استخوان گوشت مي پوشانيم....
از چی بگیم؟ : در این آیه اشاره شده است که اول استخوان ها شکل می گیرند و بعد گوشت به دور استخوان چسبیده می شود، در صورتی که علم می گوید: استخوانها در هفته دهم زمانی که اندام های حیاتی اساسی وجود دارند و جنین انگشتان دست و پای مجزایی دارد، شروع به شکل گیری میکنند و نه قبل از آن.
سلام دوست عزیز. مطلب علمی و زیبایی بود . این مقاله موجودیت روح را زیر سوال می برد و نه موجودیت خدا را. یک سری از دانشمندان عقیده دارند که بیگ بنگ به خودی خود به وجود آمده و نیازی به آفریده گار نداشته و عده ای دیگر در این باورند که چیزی باعث بیگ بنگ شده و آن چیز که ماهیتش مشخص نیست را خدا می نامند. ولی شواهد زیادی وجود داره که به ما نشان می دهد موجود ماواریی ای به اسم روح وجود نداشته و نخواهد داشت. در این سایت در بخش موجودیت روح به آن ها اشاره کرده ایم.
AntiZion
سلام،
دوست عزیز، وقت این نیست که کمی بهتر و دقیق تر به این مسائل نگاه کنی؟؟؟

لطفا این لینک ها رو ببین، و اگه میشه از این ویدئو ها هم تو سایتت بزار
aparat****/v/WnZgy

aparat****/v/KVYlC

aparat****/v/8uAnw
AntiZion
ماشین تبدیل نور

امروز تکامل علمی بشر بجائی رسیده است که می تواند انرژی خورشید را بگیرد و ذخیره کند و از آن بهره مند گردد. بشر امروز می تواند از مواد نفتی مصنوعاتی بسازد که بشر دیروز آن را باور نمی کرد. کارخانجات پتروشیمی و پلاستیک سازی، نمونه ای از رشد علمی بشر می باشد. امروز بشر می تواند گوشت نباتی بسازد، بشر فردا چیزهای دیگری نیز خواهد ساخت. این تکامل علمی را بشر پس از سالها پژوهش دانشمندان و کاوشهای علمی آنان بدست آورده است.
آن روزی که بشر بتواند از نور خورشید، گلی خوشرنگ و بوی بسازد، کی فرا خواهد رسید؟ آیا تا آن روز چند سال راه هست؟ آیا این گل در کدام بهار شکوفان می گردد؟ آیا این کارخانه گلسازی چگونه کارخانه ای خواهد بود؟ آیا چگونه ماشین آلاتی خواهد داشت؟ آیا چنین کارخانه ای نیاز به چند متخصص در چند رشته دارد؟ آیا چند مهندس می خواهد؟ کارگرهای آن چند نفر هستند؟ به چند مدیر و چند کارمند و چند دفتردار و چند حسابدار نیاز دارد؟ آیا ادوات علمی و آزمایشگاهی آن چگونه است؟ آیا وزن ماشین آلات آن به چند تن خواهد رسید؟ آیا ساحتی که این کارخانه در آن قرار بگیرد چند هکتار است؟ پرسشهائی است که دانشمندان آینده بایستی پاسخ آنها را بدهند. ولی آنچه که به طور تحقیق ثابت است که علم بشر در امروز و در فردا هر چه بالا رود نخواهد توانست چنین کارخانه ای را با این همه متخصص و مهندس و کارگر و کارفرما، با این همه ماشین آلات و ادوات علمی و آزمایشگاهی، در یک میلیمتر مکعب جای دهد. چنین چیزی محال است وقوع پیدا کند.
ولی او، آری او، این امر محال را تحقق بخشیده است و چنین ماشینی ساخته است و هزاران سال است در برابر دیدگان بشر قرار داده است. این کارخانه عظیم با این همه متخصص و مهندس، با این همه ماشین آلات، با این همه کارگر، در این گلی، قرار دارد. گلهائی که اگر بوته های آنها در آفتاب باشند، گل می شکفد و اگر در سایه بمانند گل نمی دهند. ماده خام اولیه این کارخانه، نور خورشید می باشد و بس. ماشینی که در این حجم بسیار کوچک قرار دارد، نه تنها ماشین گلسازی است بلکه این کارخانه ماشین رنگ سازی نیز دارد. نور را تجزیه می کند و رنگ را از آن می گیرد و به گل می دهد. گاه چند رنگ از نور می گیرد و گلهای هفت رنگ می سازد. گل کم رنگ می سازد، گل پر رنگ می سازد. این کارخانه ماشین عطر سازی نیز دارد و نور را به عطر نیز تبدیل می کند و از کیف مبصر، کیف مشموم، می سازد. از دیدنی بوئیدنی می سازد، و از نیرو روئیدنی می پردازد. پس در هر گلی کوچک سه کارخانه موجود است. و در هر کارخانه ای قدرتی نمودار، دانشی نمودار، حکمتی نمودار، قدرتی نامتناهی، دانشی نامتناهی، حکمتی نامتناهی و از همه اینها آشکارتر، مهری نامتناهی.
آیا طبیعتی که فاقد شعور است می تواند، به چنین دقایق علمی پی برد، آنهم علمی که بشر، پس از سالها تکامل، بدان رسیده است. آیا تصادف می تواند چنین کند، هرگز. تصادف دو کار یکجور و یک رنگ ندارد، هر تصادفی جوری است. هزاران گل در هزاران سال، یکجور و یک رنگ تصادف نیست و محال است که از آن سر زند. اگر بشر بخواهد بداند که کار کیست، بزودی خواهد دانست و اگر نخواسته باشد بداند، نخواهد دانست.
AntiZion
شما لطف کن تا آیه 10 رو هم بخون...
سلام . همانطور که در لینک بالا فرستادید نوشته شده است که جایی در قرآن در مورد نجاست سگ سخن نگفته است در صورتی که خیلی از مسلمان ها فکر می کنند قرآن این دستور را صادر کرده. اگر سگ نجس بود باید در خود قرآن مانند مابقی نجاسات ذکر می شد.
سگ نجس نیست در مطالب سایت
سلام دوست عزیز: دستگاه تناسلی زن از دو بخش خارجی و داخلی تشکیل شده‌است که ساختارهای داخلی دستگاه تناسلی زنانه (تخمدانها، لوله‌های حمل تخمک، رحم و مهبل) در یک سوم پایینی شکم قرار دارند نه بین استخوان های سینه زن. بشر با چشم خودش می توانسته آب جهنده را ببینه و مشکل این آیه در این قسمت نیست. در این آیه اشاره می شود زن ها هم آبی جهنده دارند که این موضوع هم اشتباه است.
رضا
mashreghnews.ir/fa/news/284959/%D8%AD%DA%A9%D9%85-%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%DA%AF-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
سگ نجس نیست در مطالب سایت
رضا
عزیزم چیزی نمیدونی مطلب ننویس
صلب یعنی پشت و کمر و اسپرم هم از آب کمر مرده
بین استخوانه های سینه هم محل تخمدان های زنه
که قرآن دقیقا آدرس داده که از اسپرم مرد و اوول زن اینجا خارج می شود نه اینکه از اینها تولید بشود. دقت کن در آیه قبل نوشته از آب جهنده
سلام دوست عزیز . مرسی از ارسال نظرات خوبتون. همانطور که شما گفتید اسید پاشی اثبات نمی شود که کار که بوده. و برای ما هم سوال است و در تیتر نوشته ایم اسید پاشی کار کیست؟
مطالبی که نقل قول شده نشان از افراطگری می دهد که خود می تواند باعث این حادثه در جامعه شود.
حمله یک جوان با چاقو به زنان و دختران درجهرم : محمد بهشتی فر گفته(کسی که به دختران حمله کرده) که این اقدامات را پس از شنیدن صحبت‌های یکی از روحانیون که «ریختن خون بدحجاب را مباح شمرده است» انجام داده و هدف وی «اقدام عملی برای نهی ازمنکر» بوده است.
تمام گفته های بالا را در اینترنت از طریق سایت گوگل می توانید جستجو کنید و کل سخنرانی را گوش دهید و یا بخوانید.
اسید پاشی کار کیست؟ در مطالب سایت
درست است سنگسار در قرآن نیست. ولی در کتاب تورات و انجیل که آن کتاب ها هم از طرف یک خدا هستند بارها گفته شده است. کل این حکم غیر انسانی است و امروزه می بینیم که در کشورهای اسلامی این حکم در حال اجرا شدن است و زن های بسیاری به صورت وحشیانه سنگسار می شوند. حتی در ایران خودمان هم این حم اجرا شده است. خدایی که مهربان و عادل و بخشنده است ، نمی تواند این دستور وحشیانه را صادر کرده باشد.
سنگسار در قرآن در مطالب سایت
با حرف شما کاملا موافقم که دین باعث کشتار های زیادی در طول تاریخ شده. تروریست با جنگ متفاوت است. تروریست ها مخفیانه انسان های دیگر را به اسم الله می کشند و اعتقادشان این است که آن ها کافر هستند و در قرآن این مجوز به آن ها داده شده است.
بعد از هزاران سال مشاهده می کنیم که انسان ها به اسم دین کشتار می کنند، سنگسار می کنند و کل کره زمین را جنگ و نفرت فرا گرفته !؟ {کشتار مردم در سوریه، کشتار مردم توسط نیروهای داعش در عراق، کشتار مردم به وسیله طالبان در افغانستان، کشتار مردم توسط گروه اسلامی بوکو حرام در نیجریه،کشتار شیعیان در پاکستان، کشتار توسط پیکارجویان اسلامی الشباب در سومالی و ...}
دیدگاه شما هم درست است . ولی آیه بالا می گوید هیج جنبده ای در زمین نیست مگر اینکه روزی او بر خداست. یعنی نباید بچه ای از گشنگی بمیرد زیرا روزی او را خدا می دهد. آیا خدا قادر نیست که به آن بچه روزی دهد و قدرت این را ندارد که از حرف خودش دفاع کند ؟ و یا جولوی انسان های ستمکار را بگیرد؟ آیا خدا از وجود انسان های ستمگر بی خبر بوده است؟
1- به گزارش ايسنا و رادیو فردا، قدیرزاده در همایش «آشنایی با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها، علائم و عوارض جسمی و روانی و راه‌های تشخیص آزمایشگاهی» افزود: از زمان صفویه تاکنون ایران بزرگ‌ترین مصرف‌کننده تریاک بوده است. این در حالی است که در دنیا حشیش، بیشترین مصرف را دارد. وی اظهاركرد: در حال حاضر در دنیا مصرف تریاک دارای رتبه چهارم است، ولی ایران در این زمینه رتبه اول را دارا است.
2- تازه‌ترين گزارش عفو بين‌الملل: رشد دو برابری اعدام در سال گذشته، ايران با دست‌کم ۳۴۶ مورد اعدام در رتبه دوم قرار دارد. سازمان عفو بين‌الملل آخرين گزارش خود در زمينه مجازات اعدام در جهان را منتشر کرد. بر اساس اين گزارش، چين، ايران و عربستان، با در نظر گرفتن تعداد جمعیت چین که بالای 1 میلیارد نفر است نسبت به ایران که 70 میلیون نفر است . ایران در مقام اول قرار می گیرد.
3- به گزارش ايسنا و ال مانیتور ایران مقام اول مصرف لوازم آرایش در خاورمیانه و هفتم جهان را دارد.
4-متاسفانه شدت مصرف نهایی انرژی در ایران ۹ برابر کشور ژاپن و ۴ برابر متوسط جهانی است. altfuelconf.ir/forms/brochures.pdf
5- بنابراين گزارش، بانک جهاني در گزارشي به بررسي وضعيت توليد، توزيع و مصرف برق در منطقه خاورميانه و شمال آفريقا پرداخته و ايران را بزرگترين توليد کننده، بزرگترين هدر دهنده، بزرگترين صادرکننده و بزرگترين وارد کننده برق در اين منطقه شناخته است. .hawzah.net/fa/Article/View/82239/?ParentID=81545
6-دبير شوراي هماهنگي بيمه‌هاي درماني خراسان‌جنوبي ايران را بزرگترين مصرف کننده دارو در جهان دانست و افزود: سالانه بيش از20 ميليارد عدد دارو در اشکال مختلف در کشور مصرف مي‌شود که سرانه هر ايراني 300 عدد دارو در سال است. به گزارش ايسنا، عليرضا رمزي دبير شوراي هماهنگي بيمه‌هاي درماني خراسان‌جنوبي در جشنواره استاني تجويز و مصرف منطقي دارو در بيرجند گفت: هم اکنون هزينه صرف شده درنظام سلامت کشور از GDP (توليد ناخالص داخلي) 3/6 درصد است.
7-سالانه ۸۰۰ هزار تصادف در ایران روی می‌دهد که از حیث آمار مرگبارترین حوادث جاده‌ای، ایران رتبه اول را در جهان دارد. fa.wikipedia.org
سلام گفته شما کاملا درسته : آیه 8 سوره نور:
آن زن نیز می تواند کیفر ( زنا ) را از خود دور کند ، به این طریق که چهار بار خدا را به شهادت طلبد که آن مرد ( در این نسبتی که به او می دهد ) از دروغگویان است.
راحیل
واسه اون سه تا حرف اول باید سند بدین و اگه سند هم بدید اون وقت میشه نظر شخصی اون افراد
تازه از توش اسیدپاشی اثبات نمیشه ! چیز دیگه اثبات میشه ! وقتی شما X رو اثبات کردی این به معنی اثبات Y نیست !
شعار حرب الله ؟ تو نماز جمعه ؟! این هم حکم همون قبلیها رو داره
احمد خاتمی هم گفت برای درست شدن حجاب، خونهای پاک باید ریخته بشه مثل خون شهید بهشتی که ریخته شد (توسط افراد وحشی ضد انقلاب) تا مردم متوجه قضیه بشن. در راه حجاب هم خونهای پاک جوونای مؤمن باید ریخته بشه (توسط بی دینها: لامصب ها) تا مردم متوجه قضیه بشن.
اسید پاشی کار کیست؟ در مطالب سایت
راحیل
سنگسار اولاً تو قرآن نیومده
دوماً در شریعت اسلام سنگسار مال مرد زناکار هم هست.
سوماً سنگسار شرایط و احکامی داره که شما ازش اطلاع نداری و برای همین اون رو وحشیانه نامیدی
احکام سنگسار عمداً متناقض تشریع شده . یعنی مثلاً یک نمونه اش: برای زنا باید 4 نفر عادل شهادت بدن که عیناً زنا رو دیدن. ولی از طرفی قاضی بهشون میگه خوب شما چرا به بدن لخت زن نامحرم نگاه کردید ؟ پس گناه کردید و فعلاً عدالت لازم برای گواهی دادن ندارید. پس حکم سنگسار هم لغو میشه چون شاهدی وجود نداره.
یا مثلاً در سنسگار نباید دست زن یا مرد رو بست. اگر زناکار تونست فرار کنه کسی حق نداره دوباره برش گردونه.
سنگسار در قرآن در مطالب سایت
راحیل
کی گفته همه تروریستها مسلمون هستن ؟؟!!!!!!
تروریست مسیحی و یهودی و بودایی و بهایی و ... ندیدید ؟؟
کی بود که سر مردم ژاپن بمب اتمی ریخت ؟ و در چند دقیقه صدها هزار نفر رو کشت ؟!!!! مسلمون بود ؟!!! نه !
بزرگترین کشتارها و قتل عام ها توسط بی دین ها و مسیحیها و یهودیها بوده
راحیل
دروغ نیست. روزی همه رو خدا میده اما هرکسی اولاً باید خودش حرکت داشته باشه. در ثانی خدا به انسان اختیار داده و انسان این قدرت رو داره که حق دیگران رو ضایع کنه.
همانطور که طبیعت از یک سری قوانین پیروی میکنه اما انسانها بخشی از قوانین طبیعت رو خراب میکنن. (این به معنی نفی قانونمداری طبیعت نیست).
قانون طبیعت سر جاش هست ولی خرابکاری انسان هست که...
درباره خدا هم همینطوره...
ضمن اینکه خوب انسان هم غذای جنبندگان دیگه میشه !!!
راحیل
میشه سند هم بدید ؟
راحیل
البته در قرآن برای اثبات زناکار بودن دیگران وجود 4 شاهد عادل لازم هست.
اما درباره زن و شوهر 4 شاهد غریبه لازم نیست.
شوهر اگر بدونه زنش زنا کرده میتونه با 4 بار قسم خوردن اون رو ثابت کنه
اما متأسفانه شما آیه رو ناقص و قیچی شده بیان کردید. در ادامه آیه بعدی میگه زن میتونه با 4 بار قسم خوردن بیگناهی خودش رو ثابت کنه (به همین راحتی).
ضمناً حکم مرد زناکار هم سنگسار هست.
Pouriya
اینکه در سال 2014 اعتقاد داشته باشیم که بعد از مرگ میریم جهنم و یا بهشت، سوزانده می شویم و یا با حوریان خوش می گذرونیم خیلی شگفت انگیزتره...
Farsad
شگفت انگیزه وحیرت آور که روح نباشه!!
سلام دوست عزیز. تا جایی که امکانش بوده منابع را در پایین مطالب معرفی کرده ایم . سایت ویکی پدیا ****://fa.wikipedia.org/ یک دانشنامه کامل است که می تونید ازش استفاده کنید.
فعالیت مغز بعد از مرگ در مطالب سایت
محمد
با سلام و تشکر از سایت خوبتون میخواستم که لطف کنید منابعی که شما از آنها در مطالب سایتتون استفاده میکنید مانندسایت ****://***.bbc.co.uk/persian/world/2014/06/140608_an_human_like_robot.shtml که سایت بسیار خوبی است رو برام معرفی کنید
فعالیت مغز بعد از مرگ در مطالب سایت
سلام دوست عزیز. علم نشان داده است، افرادی که مادرزاد نابینا هستند و هرگز بینایی نداشته اند، در هنگام خواب رویاهای تصویری نمیبینند، زیرا مغز این افراد با دیدن آشنا نیست و تجربه آنرا ندارد،
اگر خواب دیدن با روح در ارتباط بود باید این افراد رویاهای تصویری هم می دیدند در صورتی که آن ها فقط ، رویا را با سایر حس های بدنشان تجربه میکنند، مثلا آنرا لمس میکنند یا میشنوند یا می بویند. خواب هر شخص تا حدود زیادی محدود به دانش و اطلاعات او از محیط اطرافش نیز هست. انسان دارای قوه تخیل است ، خاطرات ما + قوه تخیل ما ، خواب ها را به وجود می آورند . امکان داره از بین هزاران خوابی که می بینیم ، بعضی از آن ها در آینده اتفاق بیافته و این موضوع چیز عجیبی نیست . علم می گوید این قانون احتمالات است. مثلا خواب می بینیم که در امتحان کنکور قبول شده ایم و وارد دانشگاه شده ایم. حال اگر در آینده وارد دانشگاه شدیم می گوییم که قبلا خوابش را دیده بودم و اگر هم قبول نشده باشیم ، خیلی راحت خوابمون را فراموش می کنیم...
فعالیت مغز بعد از مرگ در مطالب سایت
محمد
سلام من بیشتر مطالبتون رو خوندم وبعضیهاشون رو هم باور دارم ولی یک سوال برایم پیش آمده میخواستم درباره ی رویای صادقه ازتون بپرسم من چند تا خواب دیدم و بعد در آینده برایم آن خواب اتفاق افتاد و قرآن رویای صادقه را یکی از دلایل وجود روح در جسم میداند میخواستم بدانم خوابی را که یک فرد میبیند و در آینده اتفاق میفته بصورت علمی چگونه اثبات شده
فعالیت مغز بعد از مرگ در مطالب سایت
omid
با سلام
این که در جایی از قرآن آمده ما قادریم انسان را زنده کنیم و حتی سر انگشتان او را هم جمع می کنیم در هزارو چهارصد سال پیش را چرا مطرح نمی کنید و این که علم اثر انگشت به نهایت 100 سال پیش بر می گردد و فقط چیز های تحریف شده را مطرح می کنید برخی آیات قرآن تحریف شده اند چون کاتبین هم وحی را می نوشتند و هم حرفهای محمد را توقع شما از یک پیامبر زیاده او هم بشر بوده اوهم فریب شیطان را می خورده اما آنچه مطرح است اثبات روح است و خدا ،رویای صادقه برای من یک بار رخ داده شما این مطالب را روی لجبازی با آخوند ها نوشتید
----------------------------
از چی بگیم: سلام دوست عزیز . سر انگشتان او را هم جمع می کنیم به هیچ وجه معنی اثر انگشت را نمی ده . مرجع قضاوت باید ترجمه آیه ها باشه نه تفسیرها. هر کسی می تونه هر جور که دوست داره یک آیه را تفسیر کنه و معانی لغت ها را به میل خودش تغییر بده. رویای صادقه هم دلیل علمی داره . در حال حاضر علم دلیل خواب دیدن را کاملا توضیح می دهد و از بین این همه خواب هایی ما می بینیم احتمال آن می رود که بعضی هاشون به شکل تصادفی در آینده اتفاق بیافتد. مثلا خواب می بینیم در کنکور قبول شده ایم ، 50 درصد احتمال دارد قبول شویم و 50 درصد احتمال دارد قبول نشویم. اگر قبول شدیم اسمش را پیشگویی و یا رویای صادقه میگذاریم. از نظر من مغز انسان هم خیلی پیچیده است و احتمال دارد که بتواند در شرایط خاصی با آینده ارتباط برقرار کنه، هر چه که است درون مغز بشر است و نه جای دیگه ای به اسم روح.
علم ثابت کرده که ادراک انسان از مغز انسان است و نه روح. نیروی حرکت هم با روح در ارتباط نیست و توضیح کاملا علمی ای داره. همه سلول های بدن از بین نمی روند سلول های نورون در مغز که عامل هوشیاری انسان است ، هیچ گاه از بین نمی رود و یا جایگزین نمیشوند. هوشیاری انسان و ادراک انسان هیچ ربطی به روح ندارد . بیماران آلزایمر به دلیل اینکه قسمتی از مغزشان آسیب می بیند ، حتی اسم خودشون را هم به یاد نمی آورند.
گروه سوم سلولهایی هستند که بعد از تولد هرگز تقسیم نمیشوند مانند سلولهایبالغ عصبی مغز و نخاع، (ص 113) که به آنها نورون (Neuron) میگویند.
از یک قطره خون یک موش شبیه سازی شد: ****://***.chibegim****/index.php/fa/say/spirits/18-dna
دستاورد علمی که ثابت میکند روح وجود ندارد: ****://***.chibegim****/index.php/fa/say/spirits/91-higgins
****://***.chibegim****/index.php/fa/say/islam/78-kill

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/islam/31-assault

****://***.chibegim****/index.php/fa/say/islam/80-mug
حق باشماست . تمامی ادیان از جمله یهودیان و مسیحیان و مسلمانان باعث نسل کشی در تاریخ شده اند.
سعید
شما مثلا ایرانی هستین؟؟؟

سال 1915 جمعیت ایران 20 میلیون نفر بوده، که بعد از اون نفت کشف شد و بهداشت توسعه یافت.
پس با این وجود ما تو سال های بعدش باید جهش جمعیت داشته باشیم و نه رشد جمعیت،
تا حالا با خودتون فکر کردن که چرا جمعیت تو سال 1919 یعنی چهار سال بعد شده 11 میلیون نفر؟؟؟
یعنی 9 میلیون نفر کمتر؟؟؟
این نقشه نا جوان مردانه یهودیان برای نسل کشی ایرانی ها بوده...
یکم تحقیق کنید...
سعید
آره خوب، آیه از قرآن بگید، انجیل و تورات که 100 تا ورژن داره...
هرکی هر طور که خواسته یه ورژن واسه خودش نوشته.
سعید
ادله اثبات روح در بدن
ابن سینا در خصوص اثبات روح و مغایرت آن با بدن چنین می فرماید: ما می بینیم که اجسام نباتی تغذیه می کنند، نمو می کنند، تولیدمثل دارند و ریشه و شاخه می زنند. و این معانی اگر به جسم مربوط باشند. لازم می آید که همه اجسام این چنین باشند؛ در صورتی که این طور نیست و بعضی اجسام این ویژگی ها را ندارند. ولی در مورد انسان نیز مشاهده می کنیم که همۀ خواص مربوط به نبات و حیوان در او هست، اما از آن جهت که انسان قادر است چیزهای را درک کند که از حیطه ای حواس خارج اند از این رو، از حیوان و نبات ممیّز می شود. روح جزئیات را از طریق حواس پنجگانه و کلیات را توسط مشاعر عقلی، درک می کند. اگرچه انسان از لحاظ حواسّ با حیوان شریک است ولی از حیث مشاعر عقلی با حیوان تفاوت دارد. اما دلایل و براهین ابن سینا برای اثبات روح در انسان به شرح ذیل می باشد:
1- برهان طبیعت (حرکت):

این برهان می گوید علت و سبب حرکت و دگرگونی در برخی از اجسام، یعنی جانداران به سبب جسم بودن آنها نیست. زیرا اگر چنین بود، باید کلیه اجسام در حرکت باشند و حال آنکه در بسیاری از آنها حرکت مشاهده نمی شود. از این رو حس و حرکت ارادی که در بعضی از اجسام (که جانداران می باشند) دیده می شود به لحاظ نیروی است که در ورای جسم وجود دارد. و این نیرو همان «روح» نامیده می شود.
2- برهان پسیکولوژی عقلی:
این برهان می گوید که بعضی از موجودات دارای ادراک می باشند برخلاف بعضی دیگر از موجودات که فاقد ادراک هستند. پس گروهی مثل انسان که دارای ادراک می باشند، باید علاوه بر بعد جسمانی خود، از نیروی دیگر نیز برخوردار باشند تا به وسیلۀ آن نیرو برایشان ادارک حاصل شود. و این نیرو چیزی جزء روح نمی باشد، زیرا جسم فاقد خاصیت ادراک است.
3- برهان طائر (انسان معلق):
این برهان می گوید اگر فرض کنیم که انسان در هوای آزاد و معتدل و در فضای عاری از هرگونه اصطکاک معلّق شود و در این حال وی بتواند در مسیر تفکر و اندیشه اش، خود را از هر چه محسوس است برهاند و آزاد کند. باز هم نمی تواند در مسیر تفکر و اندیشه اش، خود را از اندیشه موجودیت خویش برهاند و این خویشتن خودرا که انسان در هر شرایطی وجود آن را نمی تواند انکار کند، روح می باشد. البته این مطلب را به شکلی دیگر نیز می توان تقریر کرد و آن این است که مثلاً ما در محاورات و گفتگوهای روزمره خود مثلاً می گوئیم دست من، یا پای من، یا مثلاً گاهی اوقات که به نجوای درونی با خود مشغول هستیم، اگر از ما بپرسند که چه کار می کنی می گوئیم داشتم با خودم صحبت می کردم، که این من یا خودی که گفته می شود همان موجودی است که به آن روح می گوئیم.
4- برهان نفس جایگاه معقول است:
این برهان می گوید با توجه به اینکه روح انسان معقولات را درک می کند و معقولات معانی مجرَّدند، نمی توانند در جسم وارد شوند، زیرا اگر بخواهند برای جسم حاصل شوند، باید مانند جسم دارای مقادیر اَشکال و اوضاع شوند، که در این صورت معقولات دیگر مجرَّد نیستند. بنابراین ظرف معقولات باید از سنخ خودشان باشد تا بتوانند در آن وارد شوند پس از اینکه معقولات می توانند در روح وارد می شوند، نتیجه گرفته می شود که در جسم انسان گوهر دیگری به نام روح وجود دارد که لابد از سنخ مجرَّدات است که می تواند ظرف مجرَّدات قرار بگیرد.
5- برهان استمرار (وحدت شخصیت):
این برهان یکی از مهم ترین و مشهورترین دلایل ابن سینا برای اثبات وجود روح می باشد که تقریر برهان به این شکل است که جسم انسان همواره در معرض تحول و دگرگونی و زیاده و نقصان می باشد، (و این مطلب نیز امروزه ثابت شده که سلولهای بدن انسان دائماً از بین می روند و یک عده سلول دیگر جایگزین سلول های قبلی می شوند به طوری که هر 8 سال یکبار بدن انسان به طورکلی تغییر می کند.) و یا اینکه امکان دارد به سبب برخی حوادث بعضی از افراد بعضی از اعضای بدن خود را مثلاً دست و پای خود را از دست می دهند.
ولی روح چون بسیط است، و از اجزاء ترکیب نشده است. هیچ گونه تغییر و دگرگونی در آن راه ندارد و پیوسته به همان حال خود باقی است، و این مطلب را هر شخصی به وجدان می تواند دریابد که درون او از زمانی که به دنیا آمده هیچ گونه تغییری نیافته، ولی بدن و صفات آن کاملاً تغییر یافته است به عنوان مثال یک پیرمرد 80 ساله تاکنون 10 بار کل بدن او تغییر کرده، ولی آن شخص همان فرد 60 و 70 سال پیش است، که از این وحدت شخصیت در طول عمر می شود استفاده کرد که انسان علاوه بر جسم دارای یک بعد وجود دیگری نیز هست که با گذر زمان تغییر نمی کند، که آن بعد روح انسان است.
ناهید
Man yekisho mikhaaaaaaaaaaaaaaaaam
سیاوش
ﺩﻗﻴﻘﺎ اﻳﻦ ﭼﻴﺰﻱ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺳﻠﻤﺎﻥ ﺭﺷﺪﻱ ﮔﻔﺘﻪ ﺩﺭ ﻛﺘﺎﺏ ﺁﻳﺎﺕ ﺷﻴﻂﺎﻧﻲ.
نقش شیطان در ادیان... در مطالب سایت
رضا
همه ی دین ها ساخته دست بشره واسه سلطه بر آدمای ضعیف
Noushin
ino be on ahmagh hai bayad gofat ke in akhonde 2 zariy taryakiro migan .......rahbar
علمی نشان داده اند، افرادی که مادرزاد نابینا هستند و هرگز بینایی نداشته اند، در هنگام خواب رویاهای تصویری نمیبینند، زیرا مغز این افراد با دیدن آشنا نیست و تجربه آنرا ندارند، این افراد رویا را با سایر حس های بدنشان تجربه میکنند، مثلا آنرا لمس میکنند یا میشنوند یا می بویند. خواب هر شخص تا حدود زیادی محدود به دانش و اطلاعات او از محیط اطرافش نیز هست. انسان دارای قوه تخیل است ، خاطرات ما + قوه تخیل ما ، خواب ها را به وجود می آورند که همین موضوع باعث میشه اکثر خواب هایی که می بینیم جدید باشند.
دلیل علمی خواب دیدن در مطالب سایت
در حال حاضر تنها شبیه سازی از روی DNA انجام میشه . دانشمندان DNA را می توانند از روی یک اسکلت و یا یک دندان و یا یک تار مو استخراج کنند. هر DNA می تواند بیش از 540 سال بعد از مرگ آن جاندار زنده بماند.
DNA شامل کد ها ژنتیکی ای می باشد که تمام رفتار و کردار ما و همچنین شکل ظاهری ما حتی اثر انگشت ، به وسیله این کدها در انسان شکل می گیرند.
آیا روح وجود دارد؟ در مطالب سایت
الهه
علم پزشکی بدون استفاده از یه DNA بدن ما هم میتونه از روی ما شبیه سازی کنه؟
آیا روح وجود دارد؟ در مطالب سایت
الهه
گاهی وقتها خواب چیزایی رو می بینیم که تا به حال ندیدمشون اصلا و راجع بهشون فکری نداشتیم چطور میشه که همچی خواب هایی می بینیم؟
دلیل علمی خواب دیدن در مطالب سایت
عفو بین‌الملل: '۸۰ درصد' اعدام‌های ثبت شده جهان در ایران، عراق و عربستان سعودی ...
لینک خبر:
****://***.bbc.co.uk/persian/iran/2014/03/140326_u07_amnesty_execution_report_2014.shtml
این خبر هم صحت حرف ایشان را اثبات می کند.
امیدوارم تا اون وقت زنده باشیم...
rad
چجوری میخوان؟!!
rad
بذار بیشتر پیشرفت کنیم میفهمی...
با سلام
این نوشته ها به هیچ عنوان خدا را نفی نمیکنه ،حتی از دیدگاه خیلی از دانشمندان خدا کسی است که این جهان را به وجود آورده و باعث بیگ بنگ شده. بعضی ها به دلیل عقاید خرافاتی و شدید مذهبی باعث زیان و کشته شدن دیگران میشوند . برای به بهشت رفتن به خودشون بمب می بندند و اشخاصی که فکر می کنند کافر هستند را می کشند و ... . خدایی را تبلیغ می کنیم که مهربان و بخشندست و هیچ گاه اجازه اجرای دستوراتی به اسم قصاص ، اعدام ، سنگسار و شکنجه را نمی دهد. حق با شماست و دقیقا هدف ما هم همینه که انسان ها دین خودشان را خودشان بسازند یعنی هر آنچه که خوب بود را استفاده کنند و هر چیزی که بد بود را استفاده نکنند و تعصب نداشته باشند. یعنی فکر کنند نه تقلید....
اردشیر
یشتر از هر وقت دیگه ای ادیان الهی اعم ازاسلام و یا مسیحیت ویا ...در مظلومیته عرضه نا صحیح و یا عدم آگاهی درست نگاهبانانشان غوطه میخورند..زمانی برای خواندنه یک کلمه نیاز مبرم بر شناخت و یادگیریه قدم به قدم زبان بود..حالا در سطحی که هستیم دیگر نیازی به آن نداریم چرا که بسادگی میخوانیم..آیا این دلیل نفی اصلیته زبان و وجود آن است ؟ به تعداد انسانهایی که وجود داشته و دارند.. برداشت و تفسیر از جهان پیرامون... شده و میشود..اما در همه آنها دو چیز مشترک و پذیرفته شده وجود دارد...خوبی و بدی...
وقتی اصل خوبی را پذیرفتیم آنگاه بطور اتوماتیک وار تمام تنظیمات وجودیه ما ..در جهت نزدیکی به خداوند..شکل میگیرد...چند دانشمند آنهم بعد از میلیونها سال تلاش بشریت برای شناخت جهان پیرامون فرضیاتی اراعه داده اند مبتنی برعلمی محدود و کوچک درمقایسه با جهانی به این بزرگی و با این تکثر پدیده ها با ابزاری محدود و به طرز فاحشی حقیر در مقابل جهان هستی...به تناسب این موضوع توجه کن..تو حرف کدام را بیشتر میپذیری..؟ خالقی که این همه را و همه آنچه را که هنوز بشر اطلاعی از آن نداردرا..آفریده ونظم آن را کماکان حفظ نموده...ویا دانشمندی و یا دانشمندانی که در قیاس با خالق....قیاس ناپذیرند ..بشر تازه با اینهمه پیشرفت علم و فناوری..تازه در آغاز راهه شناخت جهان است..تازه ابزار میسازد..تازه با چمدان ابزارهایش وارد سرزمینه ناشناخته ها شده است..روزی را تصور کن که نانو تکنولوژی سرگرمیه بچه ها در خانه است...
بشر فقط کشف میکند..تغییر میدهد..میسازد ..ولی خلق نمیکند...و همه پیشرفتش اگر خالی از درک حضور پررنگ آفریدگار باشد...به خداوند خود ظلم کرده...
اگر خدای خود را خوب بشناسی..آنوقت میتوانی تشخیص بدهی کدام دستور و یا راهنمایی از زبان اوست و کدام نیست..تو خوب را برگزین...
به همسر خود نیکی کن و دوستش بدار
اگر از نحوه کاره دینداران دینت ناراضی هستی..تو آنطور باش که شایسته تو و اعتقادات تو و دین توست..
ایمانت را به هیچ چیزی نفروش..
ایمان داشته باش به همه چیزهای درست و انسانی...
الگویی باش از عمل به اعتقاداتت برای دیگران..
ما همیشه راحت ترین راه را انتخاب میکنیم..نفی همه چیز از همه کم هزینه تر و راحت تر است...
مطمعن باش..لحن تمسخر حتی اگر گویای واقعیت باشد..پذیرفتنی و قابل تامل نیست....
اثبات علمی دیگری که نشان می دهد آدم و حوا خرافاتی بیش نیست:
****://***.bbc.co.uk/persian/science/2014/01/140130_me_neanderthals_disease_genes.shtml
آدم و حوا در مطالب سایت
در گذشته یک فیلم پخش شد که در آن یک نفر نشان می داد که وزن انسان بعد از مرگ 21 گرم کم میشود ولی این فیلم حقیقت نداشت و دانشمندان زیادی وزن انسان را قبل و بعد از مرگ اندازه گیری کردند و هیچگاه به عدد 21 گرم نرسیدند. البته بعد از مرگ به دلیل خالی شدن مثانه و بادهای درون ریه و روده ها ، وزن انسان کم میشود...
وحید
کس گفته میشه جواب این رو هم بدی چرا بعد از مرگ همه ی انسانها با هر وزن و جنسیتی بلافاصله 21 گرم از وزنشون کم میشه؟
پیمان
وقتی بچه بودیم و می خواستیم آمپول بازی کنیم ، می رفتیم زیر پتو قایم می شدیم که خدا ما را نبینه . نمی دونستم پشت درخت هم میشه قایم شد....
مگر می شود خدایی که مهربان و بخشنده است ، اینچنین دستورات بی رحمانه ای را صادر کرده باشد!؟
اگر فرزند شما بپرسد که این جهان در چند روز خلق شده است ، چه پاسخی به او می دهید ؟ آیا از مطالب کشف شده توسط دانشمندان استفاده می کنید و یا از کتاب های دینی برای جواب دادن استفاده می کنید؟
در این قسمت از کتاب انجیل نحوه ساخته شدن زنان و دلیل بارداری آن ها را یاد گرفتیم و همچنین متوجه شدیم که چرا خدا مار را به این شکل آفریده است! نکته جالب دیگری هم وجود دارد و آن هم، مخفی شدن آدم و حوا از دست خدای قدرتمند است و جالب آنکه خدایی که از همه چیز آگاه است می پرسد: کجا قایم شده اید...!!!
حسین
کاشکی یه روزی هم رسوایی جنسی آخوندها هم فاش بشه......
lila
merci , aallii bood
رضا
قوانین طبیعت به ما میگویند که در درون سیاه چاله زمانی وجود ندارد ، شما نمیتوانید به زمانی پیش از انفجار برگردید چون زمان پیش از انفجار بزرگ وجود ندارد ، ما در نهایت چیزی را پیدا کردیم که علت ندارد چون زمانی برای وجود علت نیست . برای من این به معنای ناممکن بودن وجود خالق است چون زمان برای خالق وجود نداشته است .ما همگی آزاد هستیم تا آنچه را که میخواهیم بدست آوریم و به نظر من ، هیچ خدایی وجود ندارد ، هیچ کس جهان را خلق نکرده و هیچ کس سرنوشت ما را هدایت نمیکند ، هیچ بهشت و هیچ زندگی پس از مرگی وجود ندارد . ما همین یک زندگی را داریم تا از این طراحی زیبا طبیعت استفاده کنیم و من از این بابت بسیار سپاس گزارم ...

- استیون هاوکینگ -

منبع : Did God Created The universe
حرف شما را قبول دارم . وقتی فکر کنیم که همه چیز را بلدیم دیگه حوصله خوندن مطالب علمی را نداریم. خیلی بده که انسان حتی حوصله مطالعه روی جسم خودش را هم نداشته باشه . وقتی مطالعتون کم باشه هر شایعه ای و هر فیلمی را برای خودتون مدرک علمی قرار می دید. در مورد کم شدن وزن انسان بعد از مرگ این موضوع فقط یک فیلمه و هیچ مدرک علمی ای وجود نداره . محققین بر روی انسان و حیوانات مختلف تحقیق کردند اما شواهدی بر کاهش وزن بدست نیاوردند. وزن انسان بعد از مرگ کمی کم میشود و دلیل آن هم این است که اکسیژن در ریه ها تخلیه می شود و مثانه ها خالی میشوند و هیچ اتفاق غیر طبیعی ای رخ نمی دهد. هر چیزی که جرم داشته باشد دارای وزن است . شما می گویید روح ماده نیست ولی وزن دارد!؟
گالیله گفت زمین گرده و خورشید و ستاره ها دور زمین نمی چرخند . مردم مذهبی و کلیسا می خواستند اعدامش کنند . چون در انجیل نوشته شده بود زمین مرکز کهکشان است و ستاره ها دور زمین می چرخند . هنوز هم کسانی هستند که می گویند دانشمندان اشتباه می کنند و زمین گرد نیست . دانشمندان با شبیه سازی موجودات زنده تنها از روی یک DNA ،ثابت کردند که ساختن یک موجود زنده هیج نیازی به وجود روح ندارد.
اثبات وجود روح!؟ در مطالب سایت
سلام. سوالاتی که پرسیدی جوابشون توی اینترنت است و توضیح کاملا علمی ای داره. در قدیم علمی وجود نداشت و مردم خرافاتی بودند. در حال حاضر اینترنت خیلی راحت مقالات علمی را در اختیار انسان ها قرار داده ولی باز.... جواب سوال یک: اجساد جانوران معمولاً ابتدا زیر آب فرو می‌روند ،‌ولی با گذشت زمان و فساد و تجزیه درون آن گاز لازم برای شناور کردن جسد روی آب فراهم می‌شود و جسد رفته رفته به سطح آب می‌آید. در نتیجه این موضوع ربطی به روح نداره. جواب 2: وقتی انسان می میره قلبش از کار باز می ایسته ، درنتیجه اکسیژن و مواد غذایی به سلول ها نمیرسند و شروع به فاسد شدن می کند. این موضوع هم به روح ربطی نداره. جواب 3: بخش احساسات یک منطقه در مغز انسان است که اگر این منطقه حذف بشه احساس اون انسان از بین میره و ربطی به روح نداره . خیلی از بیماران آلزایمری که قسمتی از مغزشون آسیب دیده این موضوع را اثبات کردند . جواب سوال 4 : دلیل عملی عاشق شدن و دوست داشتن را هم می تونی از لینک زیر بخونی و میبینی این موضوع هم به روح ربطی نداره. اگه جواب چیزی را که نمی دونیم دلیل نمیشه اون را به روح ربطش بدیم .
****://***.chibegim****/index.php/fa/say/spirits/20-love
آیدا
پس چرا مرده ها با ما آدما فرق دارن؟چرا وقتي آدم زندس ميره ته آب ووقتي ميميره روي آب ميمونه؟ چرا وقتي آدم ميميره شروع ميكنه به فاسد شدن ولي آدم زنده خودشو ترميم ميكنه و فاسد نميشه؟ هرچقدر اروپايي ها دارن با علم و دانش اعتقاداته مذهبي رو ثابت ميكنن جهان سوميا با يه سري شنيده ها كه هيچ پشتوانه اي نداره ميخوان همه چي رو تكذيب كنن. آره روح هست واژه وجدان توي عامه نشونه ي وجون روح كه اگه تو آرامش نباشه آدم وجدانش درد ميگيره اگه روح نبود هيچ احساسي شكل نميگرفت منظورم دوست داشتنه اگه روح نبود آدما با جماد فرقي نداشتن
آیدا
فیلم 21 گرمو دیدین؟ ثابت میکنه وقتی آدم میمیره یه چیزی از بدنش کم میشه که قابل رویت نیست وزنشم 21 گرمه میدونین ثابت کردن عقایده فراماسونری اصلا سخت نیست آره اعتراف میکنم اصلا وقت و حوصله خوندن این مطالبو ندارم ولی چیزی که برام جالبه اینه که آدم تا اون دنیا نره و واقعیتو با چشمای خودش نبینه نمی تونه به یقین حرف کسی رو تایید کنه نه شما نه من نه هیچ آدم دیگه ای 100% نمیتونیم حیفمونو ثابت کنیم
اثبات وجود روح!؟ در مطالب سایت
گالیله گفت زمین گرده و خورشید و ستاره ها دور زمین نمی چرخند . مردم مذهبی و کلیسا می خواستند اعدامش کنند . چون در انجیل نوشته شده بود زمین مرکز کهکشان است و ستاره ها دور زمین می چرخند . هنوز هم کسانی هستند که می گویند دانشمندان اشتباه می کنند و زمین گرد نیست . دانشمندان با شبیه سازی موجودات زنده تنها از روی یک DNA ،ثابت کردند که ساختن یک موجود زنده هیج نیازی به وجود روح ندارد.
همه انسان ها برای زنده بودن تلاش می کنند چون در اعماق وجود خود می دانند که زندگی ای بعد از مرگ وجود ندارد...
خواهش...
آیا روح وجود دارد؟ در مطالب سایت
maryam
Mercy AZ metalebe khobetoon
آیا روح وجود دارد؟ در مطالب سایت
خودتون را ناراحت نکنید . دقیقا شما جزء کسانی هستید که همین الان هم دارن عکس خمینی را در ماه می بینند.
عکس خمینی در ماه در مطالب سایت
در این مطلب شعری از احمد شاملو نوشته شده است و چرت و پرت نیست
دین داری ، تنها جنگ و خون ریزی را به همراه خواهد داشت
عقل گرایی ... در مطالب سایت
****://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84_%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86
آدم و حوا در مطالب سایت
نظر لطف شماست.
عکس خمینی در ماه در مطالب سایت
حسام
با سلام و درود به همه دوستان . اعتقاد مسلمانان بر این است که طبق آیه قرآن که در آن گفته شده است هنگامی که آدم آفریده شد فرشتگان به خداوند گفتند موجودی را در زمین می آفرینی که فسق و ظلم کند و خداوند پاسخ داد من چیزهایی را میدانم که شما نمیدانید پس هنگامی که آدم و حوا آفریده شدند انسانهایی از نژادهای مختلف روی زمین ساکن بودنده اند . آدم و حوا اولین انسان مترقی و کامل و پیشرفته بوده که از بهشت راهی زمین شده است و نسل او به چهار پنج هزار سال یعنی همان زمان نوح و دیگران پیامبران بعد آدم میرسد .
--------------------------------------------------------
از چی بگیم: در تمام کتاب های دینی که در مدارس تدریس میشود ، مستقیم می گویند که همه انسان ها از آدم و حوا بوده اند و قبل از آدم و حوا انسان دیگری وجود نداشته .
در کتاب تورات و کتاب انجیل داستان آدم و حوا خیلی دقیق ذکر شده و مستقیم ذکر شده که قبل از آدم و حوا انسانی وجود نداشته. از آنجایی که خدای عیسی همان خدای محمد است، بنابراین به این نتیجه میرسیم که داستان آدم و حوا هم در قرآن همانند داستان موسی در انجیل این را به بشر می گوید که آدم و حوا ، اواین انسان های روی زمین بوده اند. حرف شما کاملا درسته وقتی از لحاظ علمی چیزی ثابت می شود که با کتاب های دینی مغایرت دارد ، مفسران شروع به تفسیر می کنند تا این اشتباه را پوشش دهند. مثلا وقتی گالیله گفت زمین گرده و زمین مرکز جهان نیست ، کلیسا می خواست گالیله را اعدام کنه چون در انجیل نوشته بود زمین مرکز جهانه و خورشید و ماه و ستارگان به دور آن می چرخند. چون بشر در زمان قدیم وقتی به آسمان نگاه می کرد ، خود را ثابت می دید و همه اجرام آسمانی را می دید که در حال حرکت و چرخش هستند . به مرور زمان کلیسی وقتی دید با علم نمی تونه مقابله کنه شروع کرد به تفسیر انجیل .
آدم و حوا در مطالب سایت
حسام
ای وای چرا کفر میگویی . الهی خداوند سنگت کنه . اگر ما دین نداشته باشیم خمس و زکات و سهم امام و نذرهای میلیونیمون را به کی بدیم ؟؟؟ اگر ما علما را نداشته باشیم چه خاکی برسرمان کنیم؟؟؟ اگر علما و معممین نباشند از کجا بدانیم با نوزادی که به زنی گرفتیم چگونه دخول کنیم؟؟ اگر روحانیون نباشند موقع روبرو شدن با اینهمه مسائل و مشکلات پایین تنه و وسط تنه و دبر و فرج و دخول و استمناء و وطی و لواط و محسنه و زنا و ..... چه گلی بر سرمان بگیریم . خاک بر سرتان کند اینها همه از نعمات دین و دینداری است حالا شما میگویید خدا را بپرستید و دین نداشته باشید ؟؟؟ اصلاً علما و روحانیون میفرمایند خدا کیلویی چند ما را بچسبید ما خدای زنده هستیم . فکر که میکنم میبینم راست میگویند طفلکی ها
--------------------------------------------------------------------
از چی بگیم؟ : دقیقا حق با شماست.
عقل گرایی ... در مطالب سایت
حسام
با درود و سلام خدمتان دوستان گلم . دیوار حاشا بسیار بلند است . یهودی ها که اصلاً اسلام را قبول ندارند و کاه بارش نمیکنند . مسلمانان هم که ادعا دارند دین یهود از بیخ و بن تحریف شده است .حالا قربان شما نازنینان بروم میخواهید دو دین دغل باز چاچولک باز و توجیه گر را با هم مقایسه کنید و از تناقض گویی آنان اثبات نبودن خداوند را بکنید ؟؟؟ این ره که تو میروی به ترکستان است .
---------------------------------------------------------
از چی بگیم؟: سلام دوست من. به هیچ وجه این اثبات وجود خدا را نفی نمی کنه . بلکه حرف این سایت خداپرستی به جای دین پرستی است... قرآن مستقیم می گوید موسی پیامبر خدا بوده ، قرآن می گوید اگر کسی مسلمان نشد، کافر است و حکمش مرگه. یهودیان ،مسیحیان و مسلمانان را قبول ندارند ، چون می گویند بعد از موسی پیامبر دیگری نیامده است. ولی مسلمانان می گویند خدای موسی و عیسی ، همان خدای محمد است. سوال اینجاست که اگر همه این دستورات از سمت یک خدا صادر شده است چرا این همه با هم در تضادند مثلا خدای موسی و عیسی می گه یک همسر داشته باشید ولی خدای محمد می گه می تونید چند تا زن بگیرید و خیلی دستورات دیگر...
حسام
درود - شخصی که مرگ مغزی میشود روحش از جسم جدا شده(مثل حالت خواب عمیق) ولی از بدن متارکه نکرده و با سالم شدن مغز به بدن فرد باز میگردد . فرض کنید سر بیچاره مرگ مغزی شده را جدا کنند در اینصورت روحش بدن را مثل یک فرد مرده ترک کرده و به عالم ارواح میرود حال سر اون پولدار برج ساز یا عمامه دار را به بدن این بیچاره پیوند میزنند در اینصورت روح برج ساز عمامه دار از بدن فلج و یا سرطانی و یا آش و لاشش به بدن جدید منتقل میشود . این خیلی ساده تر از آنست که بتوانید برای اثبات عدم وجود روح دلیلش کنید . مشکلی که میماند برای آندنیا و جهنم و دوزخ است که تکلیف بدنها چه میشود ؟؟ البته اینرا نمیدانم ولی از همین آخوند پیوند خورده بپرسید و به من هم بگویید . ممنون
---------------------------------------------------------
از چی بگیم؟: سلام، مرسی از نظرات خوبتون. تعریف روح از دیدگاه دینی : روح دلیل حیات و زنده بودن جسم می باشد. و هنگام مرگ خدا اجازه خارج شدن روح را از بدن صادر می نماید.
بنابراین از دیدگاه دینی و هم از دیدگاه علمی ، کسی که در کما و یا دچار مرگ معزی شده است ، هنوز زنده است یعنی روحش بدن را ترک نکرده. اگر قبول کنیم که روح وجود دارد ، بنابراین بعد از پیوند ، 2 روح در یک بدن، باید زندگی کنند از رو اثبات می شود که اصلا روحی وجود ندارد. شما چه دلایلی برای وجود داشتن روح دارید؟
روح وجود ندارد... در مطالب سایت
حسام
باز هم سلام و درود - کاش میشد متن هایتان را با توضیحات و عکس های بیشتری ارائه میکردید . واقعاً جوانان و حتی میانسالانی مثل من نیاز به این آگاهی ها داریم . دوست خوبم بفرض درست بودن این کشف زنده بودن 30 ثانیه پس از مرگ شما میفرمایید در این 30 ثانیه ذهن و مغز زنده آدمی است که خاطراتی را پس از زنده شدن بیاد می آورند .دو نکته را توجه کنید :
1 - در بسیاری از تجربه های نزدیک به مرگNDE گاها زمان مرگ بسیار بیشتر از 30 ثانیه بوده مثلاً چند دقیقه یا چند ساعت پس مابقی این زمانها چه میشود .
2 - مهمترین نکته اینست که چرا در آن 30 ثانیه هرکس ساز خودش را نمیزند و به مرگ شده اند همگی آنها یک تعریف را مثل تونل نورانی و احساس سبکی و بالارفتن و... را تعریف میکنند ؟؟؟خاطرات خودش را نمیبیند و درصد بالایی از کسانی که دچار تجربه نزدیک
------------------------------------------------------------------
از چی بگیم؟: سلام و درود بر شما. متن کامل این خبر را می توانید از لینکی که زیر عکس قرار دارد ، مطالعه نمائید.
1- همه انسان ها مثل هم نمی باشندف ممکن است این فرایند برای بعضی ها طولانی تر باشد. کسانی که تجربه نزدیک به مرگ طولانی ای را داشته اند بعد از زنده شدن با آسیب شدید مغزی روبه رو شده بودند.
2- به نظر من،ما انسان ها با اعتقادات تقریبا یکسانی بزرگ شده ایم و این تونل های نورانی را در اکثر فیلم ها دیده ایم و یا اعتقاد داریم روح پرواز می کند و این تصاویر را بارها و بارها در فیلم ها مشاهده کرده ایم. همین موضوع باعث می شود که که رویایی یکسان را مشاهده کنیم. انسان هایی به تناسخ اعتقاد دارند آن ها معتقدند که بعد از مرگ روحشان با بدن فرد جدیدی دوباره متولد می شود . آن ها در تجربه نزدیک به مرگشان، نوزادی را در رحم مادری مشاهده کرده اند که در حال انتقال به بدن آن نوزاد بوده اند...
فعالیت مغز بعد از مرگ در مطالب سایت
حسام
با سلام و درود - جسم قالبی برای فعالیت های روح است بفرض توانایی بشر بر این اقدام ، قالب روح است که عوض میشود و جناب روح از بدن گوشتی به بدن آهنی تشریف فرما میشوند . مشکلی که پیش می آید در آن دنیاست که این جناب روح با کدام بدن گوشتی یا آهنی عذاب میشوند یا در بغل حوریان میلمند ؟؟؟
---------------------------------------------------------
از چی بگیم؟ : سلام دوست عزیز. انسان ها بعد از مرگ مغزی هنوز زنده هستند یعنی روح بدنشان را ترک نرکده است . این موضوع ثابت می کند که روح با مغز در ارتباط نیست یعنی بعد از جابه جایی ، روح همراه مغز منتقل نمی شود، زیرا وقتی فردی دچار مرگ مغزی می شود، روح بدنش را ترک نمی کند.
Hesam
با سلام و تکر از سایت خوبتان بابت اطلاعات زیبایی که میدهید .فرمت عکس بودن سئوالات خیلی خوب است چون سریع دانلود میشود ولی توضیح مطالبتان خیلی کم است خواهشمندم حجم داده هایتان را زیاد کنید .
نظرم راجع به شبیه سازی و روح اینست که نظریه شبیه سازی هنوز یک تئوری است و عملی نشده است و دوماض آقایان علما دین برایشان کاری ندارد میگویند نطفه و استارت آدمی هرکجا میخواهد بخورد بعد از 4 ماه خداست که روح را در جسن فوت میکند. مگر اینهمه دوقلوی کاملاً یکسان وجود ندارند ؟؟ ÷س میبینید که انسانی شبیه من برای خودش فکر میکند و برای خودش تصمیم میگیرد و یک موجود مستقلی از من است پس روحش هم جدا از من است .
--------------------------------------------------------------------
از چی بگیم؟: مرسی. لطف دارید. در این سایت سوالاتی انتقادی مطرح میشه و آن سوال را به بحث و گفتگو می گذاریم تا مطالب تکمیل شوند. یعنی بیشتر چیزهایی که یاد می گیریم از تبادل نظر است . برای همین مطالب خیلی کوتاه می باشند.
این خبر را در سایBBC مطالعه کنید . از یک قطره خون یک موش ، موش دیگری را شبیه سازی کردن:
****://***.bbc.co.uk/persian/science/2013/06/130627_mgh_mouse_blood_clone.shtml
اولین انسان شبیه سازی شده ئر سال 2011:
****://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%A7%DA%AF%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86
آیا روح وجود دارد؟ در مطالب سایت
این سایت به هیچ دینی بی احترامی نمی کنه فقط مطابی که شما از دیگران مخفی کرده اید را به بحث و گفتگو میذاره .
معنی خطبه ی عقد اسلامی در مطالب سایت
حتما شما معنی خطبه عقد دیگه ای بلدید . جالب که خودتون هم روتون نمیشه که دخترتون را با این خطبه به عقد کسه دیگه ای دربیارید
معنی خطبه ی عقد اسلامی در مطالب سایت
می تونید توی اینترنت مطالب علمی را مطالعه کنید و ببینید که این جهان توی 6 روز طبق گفته کتاب قرآن و کتاب انجیل و تورات ساخته نشده است.
خدا از دیدگاه علم در مطالب سایت
لازم به ذکر که مدیران این سایت همه توی ایران بزرگ شده اند. احتمالا شما تو ایران زندگی نمی کنید
آزادی مشاغل در ایران در مطالب سایت
چرا شما فکر می کنید همه انسان ها باید مثل شما فکر کنند و مثل شما زندگی کنند؟ هر کسی آزاده هر جوری که دلش می خواد زندگی کنه
بزرگترین دروغ به بشر در مطالب سایت
alifvs
چرت و پرت نگید وقتی از چیزی سر در نمی آورید
عوضی های وطن فروش
شما با این کارتون سعی در منحرف کردن مسلمانان دارید
شما با سلمان رشدی و وهابیت هیچ فرقی ندارید.
برای پاسخ به این سوالاتتون هم هزاران هزار سایت پاسخو مثل سایت راسخون وجود داره
به اونجا مراجعه کنید تا جوابتونو بگیرید
----------------------------------------------
از چی بگیم؟ اگه جوابی برای این سوالات دارید مطرح کنید.
بزرگترین دروغ به بشر در مطالب سایت
ali
چرت و پرت نگید وقتی از چیزی سر در نمی آورید
عوضی های وطن فروش
شما با این کارتون سعی در منحرف کردن مسلمانان دارید
شما با سلمان رشدی و وهابیت هیچ فرقی ندارید.
برای پاسخ به این سوالاتتون هم هزاران هزار سایت پاسخو مثل سایت راسخون وجود داره
به اونجا مراجعه کنید تا جوابتونو بگیرید
----------------------------------------------
از چی بگیم؟ اگه جوابی برای این سوالات دارید مطرح کنید.
بزرگترین دروغ به بشر در مطالب سایت
ففف
این هایی که اینا رو نوشتن کاملا حق دارند
چون اصلا توی ایران نبودن که ببینن چه خبره
واقعا صاحبان این سایت خودشونو به خریت زدن
مطمعنم چند تا الاغ جمع شدن این سایت رو راه انداختن
آزادی مشاغل در ایران در مطالب سایت
علی
صاحبان این سایت خیلی احمق هستن
عکس خمینی در ماه در مطالب سایت
فرهاد
چرت و پرت نگید وقتی از چیزی سر در نمی آورید
عوضی های وطن فروش
شما با این کارتون سعی در منحرف کردن مسلمانان دارید
شما با سلمان رشدی و وهابیت هیچ فرقی ندارید.
برای پاسخ به این سوالاتتون هم هزاران هزار سایت پاسخو مثل سایت راسخون وجود داره
به اونجا مراجعه کنید تا جوابتونو بگیرید
خدا از دیدگاه علم در مطالب سایت
شکر
چرت و پرت نگید وقتی از چیزی سر در نمی آورید
عوضی های وطن فروش
شما با این کارتون سعی در منحرف کردن مسلمانان دارید
شما با سلمان رشدی و وهابیت هیچ فرقی ندارید.
برای پاسخ به این سوالاتتون هم هزاران هزار سایت پاسخو مثل سایت راسخون وجود داره
به اونجا مراجعه کنید تا جوابتونو بگیرید
مسلمان
چرت و پرت نگید وقتی از چیزی سر در نمی آورید
عوضی های وطن فروش
شما با این کارتون سعی در منحرف کردن مسلمانان دارید
شما با سلمان رشدی و وهابیت هیچ فرقی ندارید.
برای پاسخ به این سوالاتتون هم هزاران هزار سایت پاسخو مثل سایت راسخون وجود داره
به اونجا مراجعه کنید تا جوابتونو بگیرید
معنی خطبه ی عقد اسلامی در مطالب سایت
مسلمان
چرت و پرت نگید وقتی از چیزی سر در نمی آورید
عوضی های وطن فروش
شما با این کارتون سعی در منحرف کردن مسلمانان دارید
شما با سلمان رشدی و وهابیت هیچ فرقی ندارید.
برای پاسخ به این سوالاتتون هم هزاران هزار سایت پاسخو مثل سایت راسخون وجود داره
به اونجا مراجعه کنید تا جوابتونو بگیرید
معنی خطبه ی عقد اسلامی در مطالب سایت
مسلمان
چرت و پرت نگید وقتی از چیزی سر در نمی آورید
عوضی های وطن فروش
شما با این کارتون سعی در منحرف کردن مسلمانان دارید
شما با سلمان رشدی و وهابیت هیچ فرقی ندارید.
برای پاسخ به این سوالاتتون هم هزاران هزار سایت پاسخو مثل سایت راسخون وجود داره
به اونجا مراجعه کنید تا جوابتونو بگیرید
معنی خطبه ی عقد اسلامی در مطالب سایت
دوست عزیز این موضوع در گذشته نظریه بود ولی در حال حاضر به وسیله آخرین ماهواره ای که فرستاده شده بود ، دانشمندان ناسا توانستند از آثار مهبانگ عکس برداری کنند
****://***.bbc.co.uk/persian/science/2010/11/101109_l50_big_bang.shtml

این مطلب نمی گوید که خدای دینی وجود ندارد ، میتوانید مقالات زیادی را دراینترنت جستجو نمائید
خدا از دیدگاه علم در مطالب سایت
منبع:
****://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84_%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86

****://***.maihan.org/site/?p=1943
آدم و حوا در مطالب سایت
در حال حاضر نتورک مارکتینگ در ایران قانونی شده ولی در گذشته کار در نتورک مارکتینگ غیر قانونی بود و بعضی ها آن را حرام اعلام کرده بودند
آزادی مشاغل در ایران در مطالب سایت
Ali
نويسنده اصلا توي ايران بوده ايا؟
نتورك ماركتينگ هيچ وقت حرام نبوده و نيست!
البته اصلا نمي خوام انكار كنم محدوديت ها رو، ولي اينقد هم شور نيست ديگه!
آزادی مشاغل در ایران در مطالب سایت
Ali
منبع علمي لطفا؟
آدم و حوا در مطالب سایت
Ali
خواهشا علم رو فاحشه نكنيد، شما بهتره با مفهوم نظريه اشنا شي ، و به اين راحتي از كلمه اثبات استفاده نكني.
خدا از دیدگاه علم در مطالب سایت
بزرگترین دروغی بود که به بشر گفته شده است
بزرگترین دروغ به بشر در مطالب سایت
ali
Mordan
آزادی مشاغل در ایران در مطالب سایت
به نظر من خدا نمی تواند همچین دستور ظالمانه ای را داده باشد
قبل از هر چیزی به کشفیات مراجعه کنید و سپس با دانشتون آن ها را تجزیه و تحلیل نمائید تا به نتیجه برسید
آدم و حوا در مطالب سایت
ali rahimi
به اعتقاد من آدم و حوا وجود نداشتند...
آدم و حوا در مطالب سایت
اگر من معنی این خطبه را می دانستم هیچ گاه تن به ازدواج نمی دادم ...
معنی خطبه ی عقد اسلامی در مطالب سایت
khodaye man khili mehrabantar az in harfa hast , khodaye man hich vaght hamchin dastoori nemidahad , khodaye shoma chegoone ast?
سنگسار در قرآن در مطالب سایت